AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Soni Malaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Soni Malaj > Kënga31/01/20134.68 MB143 herë46 herë0
Soni Malaj > Elida Bardhi - Me mua02/10/20125.10 MB161 herë114 herë0
Soni Malaj > Nën lëkurën tënde03/08/20113.32 MB1682 herë1689 herë0
Soni Malaj > Angel26/04/20105.41 MB588 herë439 herë1
Soni Malaj > Të pëlqej koxha26/04/20106.07 MB696 herë451 herë0
Soni Malaj > Zemër e pa kurdisur26/04/20106.65 MB693 herë618 herë1
Soni Malaj > Feeling26/04/20105.26 MB334 herë189 herë0
Soni Malaj > Kalle mos ta nin26/04/20102.90 MB1036 herë1031 herë1
Soni Malaj > Jo s`qaj26/04/20107.49 MB464 herë260 herë1
Soni Malaj > Nën lëkuren tënde26/04/20106.48 MB592 herë606 herë2
Soni Malaj > Varavingo26/04/20105.68 MB315 herë166 herë0
Soni Malaj > Ghetto Gold - Zona zero26/04/20107.43 MB373 herë219 herë0
Soni Malaj > Stine - Ti je ok26/04/20103.28 MB389 herë260 herë0
Soni Malaj > Me faj, pa faj28/07/20083.86 MB1247 herë45279 herë11
Soni Malaj > Kenaqesi qe u pam09/05/20083.12 MB337 herë4014 herë22
Soni Malaj > Pres me shum nga ti11/01/20084.74 MB294 herë6713 herë42
Soni Malaj > Edhe pak27/12/20075.05 MB272 herë3782 herë23
Soni Malaj > ZigZag27/12/20072.21 MB513 herë4768 herë23
Soni Malaj > Të dua ty26/10/20075.12 MB758 herë1511 herë1
Soni Malaj > Zjar21/12/20063.10 MB418 herë2288 herë0
Soni Malaj > Zemer Lozonjare21/12/20063.12 MB333 herë1693 herë5
Soni Malaj > Une per ty nuk qava21/12/20063.30 MB363 herë1910 herë3
Soni Malaj > Shko21/12/20063.41 MB519 herë1942 herë4
Soni Malaj > Nje me dy21/12/20063.51 MB764 herë2045 herë2
Soni Malaj > Lujma Belin21/12/20063.95 MB406 herë1881 herë0
Soni Malaj > Lag e tere21/12/20064.72 MB231 herë1169 herë1
Soni Malaj > Eja21/12/20063.63 MB268 herë1376 herë1
Soni Malaj > Eja ne ballkan21/12/20062.90 MB302 herë1382 herë3
Soni Malaj > E Vogla21/12/20063.28 MB1093 herë3619 herë8
Soni Malaj > Djemte me ngacmojne21/12/20062.91 MB597 herë2466 herë4
Soni Malaj > Ndarja21/12/20062.90 MB518 herë5666 herë17
Soni Malaj > Se kupton sa mua15/09/20063.20 MB271 herë2694 herë0
Soni Malaj > Pa lot15/09/20063.81 MB242 herë2359 herë1
Soni Malaj > Energji15/09/20063.67 MB204 herë1599 herë1
Soni Malaj > Do të vi15/09/20063.31 MB499 herë4467 herë2
Soni Malaj > Djalë e dreq15/09/20063.36 MB361 herë3128 herë3
Soni Malaj > Djalë i ri15/09/20062.94 MB352 herë3158 herë0
Soni Malaj > Blue Jeans15/09/20063.38 MB253 herë3861 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!