AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vëllezërit Leshi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vëllezërit Leshi > Isuf Aga20/01/20073.45 MB770 herë3740 herë11
Vëllezërit Leshi > Nuk mbet kush pa bo kaset20/01/20074.87 MB550 herë2318 herë3
Vëllezërit Leshi > Pa ty20/01/20072.73 MB275 herë1333 herë0
Vëllezërit Leshi > 2007- Tre Vllezrit Legjendar20/01/20074.38 MB341 herë1991 herë3
Vëllezërit Leshi > Nikoll Gjokes20/01/20072.74 MB254 herë1274 herë0
Vëllezërit Leshi > I riu dhe plaku20/01/20074.50 MB387 herë2429 herë0
Vëllezërit Leshi > Mendjemadhi20/01/2007871.25 KB306 herë1713 herë1
Vëllezërit Leshi > Zef Hotit20/01/20073.25 MB208 herë1108 herë0
Vëllezërit Leshi > Tri Motrat20/01/20074.25 MB308 herë1441 herë0
Vëllezërit Leshi > Cifteli Mike e vjeter20/01/20073.77 MB348 herë2781 herë3
Vëllezërit Leshi > Mire se te gjetem20/01/20074.90 MB335 herë1576 herë0
Vëllezërit Leshi > Skenderbeu20/01/20075.81 MB336 herë1787 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!