AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vëllezërit Gashi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vëllezërit Gashi > Sna ndan fisi jo as feja24/06/20136.99 MB328 herë107 herë0
Vëllezërit Gashi > Këngë për UÇK dhe një valle25/10/201210.77 MB419 herë134 herë0
Vëllezërit Gashi > Kënga e Maxhar Pashës25/10/20128.07 MB222 herë96 herë0
Vëllezërit Gashi > Bisedë dhe kënga e Ali Rrustemit25/10/201211.18 MB182 herë72 herë0
Vëllezërit Gashi > Vëllezërit Haradinaj01/08/20124.28 MB178 herë109 herë0
Vëllezërit Gashi > Mark Avdyli01/08/20129.99 MB139 herë89 herë0
Vëllezërit Gashi > Sa më ka marr malli me të pa25/05/20103.22 MB1004 herë590 herë0
Vëllezërit Gashi > Adem Jashari 200706/08/20077.65 MB728 herë4259 herë16
Vëllezërit Gashi > Imer Popovci 200706/08/20078.58 MB614 herë2512 herë12
Vëllezërit Gashi > UCK me dy krena20/01/20074.50 MB633 herë3456 herë3
Vëllezërit Gashi > A po ngoni ju shqiptar20/01/20075.69 MB717 herë5727 herë3
Vëllezërit Gashi > Thret Prizreni mori Shkoder20/01/20075.26 MB788 herë5892 herë13
Vëllezërit Gashi > Maxhar Pasha20/01/20073.45 MB468 herë2386 herë3
Vëllezërit Gashi > Isa Begu20/01/20074.26 MB510 herë2282 herë2
Vëllezërit Gashi > Per flamurin kuq e Zi20/01/20076.43 MB603 herë2758 herë2
Vëllezërit Gashi > Zahir Pajaziti20/01/200710.71 MB651 herë4498 herë21

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!