AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vëllezërit Biti dhe Liti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vëllezërit Biti dhe Liti > Thërret Prizerini mori Vlorë14/07/20104.14 MB445 herë218 herë0
Vëllezërit Biti dhe Liti > Tash të vajtojn shkinat vejushka14/07/20105.01 MB448 herë272 herë0
Vëllezërit Biti dhe Liti > Në Tiranë trimat jon betue14/07/20102.31 MB257 herë128 herë0
Vëllezërit Biti dhe Liti > Këngë për Zahir Pajazitin14/07/20102.72 MB237 herë127 herë0
Vëllezërit Biti dhe Liti > Këngë për Pavarësin14/07/20102.99 MB192 herë82 herë0
Vëllezërit Biti dhe Liti > Këngë për Esat Pashën14/07/20103.37 MB243 herë84 herë0
Vëllezërit Biti dhe Liti > Këngë gurbeti14/07/20104.63 MB308 herë101 herë0
Vëllezërit Biti dhe Liti > Valle Popullore20/01/20072.68 MB275 herë3167 herë4
Vëllezërit Biti dhe Liti > Hapsanja20/01/20077.02 MB340 herë4339 herë6
Vëllezërit Biti dhe Liti > Dem Ahmeti20/01/200714.50 MB577 herë6543 herë7
Vëllezërit Biti dhe Liti > Nis Evropa20/01/20075.82 MB298 herë2722 herë7
Vëllezërit Biti dhe Liti > Esat Pasha20/01/200712.76 MB242 herë2592 herë4
Vëllezërit Biti dhe Liti > Selman KAdrija20/01/200711.87 MB452 herë5922 herë21
Vëllezërit Biti dhe Liti > Kosoves i mungojne20/01/20075.00 MB409 herë2386 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!