AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rapsodet

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rapsodet > Kam ndal banes me gjezdis20/01/20071.87 MB360 herë4296 herë4
Rapsodet > Ty tkan thire Petrit Kodra20/01/20073.05 MB223 herë2040 herë2
Rapsodet > Tingujt e Lirise20/01/20072.38 MB259 herë2248 herë3
Rapsodet > Trimi Tuci20/01/20072.97 MB197 herë2118 herë6
Rapsodet > Puntori Demeli20/01/20073.04 MB202 herë2314 herë1
Rapsodet > Rakia ri vetem ne shishe20/01/20072.53 MB209 herë2025 herë2
Rapsodet > Vaj i ciftelise20/01/20073.35 MB358 herë3401 herë2
Rapsodet > Ma shum djepa ma pak varre20/01/20073.78 MB218 herë2983 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!