AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mehdi Berisha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mehdi Berisha > 2007- Vjeve te pa shuar20/01/20074.21 MB130 herë458 herë0
Mehdi Berisha > Nje mije male larg vatanit20/01/20073.72 MB149 herë621 herë1
Mehdi Berisha > Fluturo zog20/01/20073.18 MB136 herë443 herë0
Mehdi Berisha > E martojm vllaun e hasretit20/01/20073.50 MB81 herë508 herë0
Mehdi Berisha > E kam dit qe te mar ty20/01/20073.43 MB55 herë630 herë0
Mehdi Berisha > Ma e bukura sonte vallzon20/01/20073.37 MB62 herë326 herë0
Mehdi Berisha > Ku po bika defi20/01/20073.54 MB71 herë376 herë2
Mehdi Berisha > 2007- Per Fejse20/01/20073.53 MB45 herë272 herë0
Mehdi Berisha > Shefqet Alija20/01/20074.07 MB59 herë276 herë0
Mehdi Berisha > Dugagjini20/01/20073.95 MB122 herë783 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!