AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Luljeta Krasniqi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Luljeta Krasniqi > Shkoj e ra bilbyli02/05/20113.48 MB203 herë90 herë0
Luljeta Krasniqi > Të lutem gaboje rrugën16/06/20103.06 MB231 herë90 herë1
Luljeta Krasniqi > Me fat Pavarsia28/03/20084.85 MB123 herë856 herë3
Luljeta Krasniqi > Sa te du 200706/08/20075.58 MB136 herë1157 herë5
Luljeta Krasniqi > Sa kam vuajtur 200706/08/20073.50 MB104 herë766 herë2
Luljeta Krasniqi > Qikat 200706/08/20075.09 MB103 herë656 herë0
Luljeta Krasniqi > Oj Lulije 200706/08/20071.76 MB168 herë668 herë0
Luljeta Krasniqi > Oj Lule u thave 200706/08/20071.28 MB118 herë477 herë0
Luljeta Krasniqi > O rrush i zi 200706/08/20073.47 MB125 herë523 herë1
Luljeta Krasniqi > O gurbet 200706/08/20074.79 MB155 herë1198 herë2
Luljeta Krasniqi > Mos trazo plagen e vjeter 200706/08/20074.04 MB151 herë878 herë3
Luljeta Krasniqi > Kur ta zhdrypin Lulijen 200706/08/20072.19 MB136 herë573 herë0
Luljeta Krasniqi > Krisi pushka 200706/08/20074.48 MB123 herë567 herë2
Luljeta Krasniqi > Jalla bana 200706/08/20075.00 MB116 herë606 herë1
Luljeta Krasniqi > Hajde bukuroshe 200706/08/20075.41 MB93 herë473 herë0
Luljeta Krasniqi > Gjyle o xhan 200706/08/20073.32 MB101 herë358 herë0
Luljeta Krasniqi > E pa besë 200706/08/20075.42 MB100 herë589 herë0
Luljeta Krasniqi > Dy vllazni 200706/08/20071.34 MB90 herë418 herë1
Luljeta Krasniqi > Dridhu, dridhu 200706/08/20076.98 MB112 herë599 herë2
Luljeta Krasniqi > A tkan thane 200706/08/20072.42 MB122 herë442 herë0
Luljeta Krasniqi > Luj Xhemile25/12/20063.25 MB125 herë1234 herë0
Luljeta Krasniqi > Mos ma prish Qejfin25/12/20063.32 MB93 herë1116 herë0
Luljeta Krasniqi > Lumja Lumja25/12/20063.53 MB130 herë1188 herë2
Luljeta Krasniqi > E kjo Dashnia25/12/20063.48 MB106 herë1596 herë2
Luljeta Krasniqi > Ngoni shok more Vllazni25/12/20063.37 MB144 herë1596 herë0
Luljeta Krasniqi > Aman Aman25/12/20062.99 MB149 herë2368 herë3
Luljeta Krasniqi > Potpuri25/12/20063.92 MB164 herë1502 herë4
Luljeta Krasniqi > Kalle me Tupan25/12/20067.53 MB198 herë2735 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!