AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > P > Pirro Çako

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Pirro Çako > Dalldisa09/10/20124.79 MB144 herë166 herë0
Pirro Çako > Nuk jam superman09/10/20125.28 MB119 herë116 herë0
Pirro Çako > Një tjetër jetë21/04/20103.33 MB389 herë355 herë0
Pirro Çako > Ruaju nga bukuria30/10/20073.21 MB214 herë453 herë1
Pirro Çako > Une-ai, Ti-Ajo21/12/20063.51 MB308 herë2515 herë2
Pirro Çako > Herret a Vone21/12/20063.14 MB432 herë2521 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!