AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gentiana Ismaili

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gentiana Ismaili > Hajde qka po pret - Reggae RMX05/07/20135.38 MB260 herë73 herë0
Gentiana Ismaili > E kam provuar01/02/20133.45 MB814 herë422 herë0
Gentiana Ismaili > DJ Blunt dhe Real 1 - Ole Ole30/07/20123.77 MB490 herë231 herë0
Gentiana Ismaili > Guximi03/08/20113.50 MB915 herë834 herë0
Gentiana Ismaili > One shot03/08/20113.05 MB651 herë224 herë0
Gentiana Ismaili > Hajde çka po pret03/08/20112.86 MB891 herë449 herë0
Gentiana Ismaili > Mos u ndal03/08/20113.16 MB626 herë200 herë0
Gentiana Ismaili > Idolize me03/08/20113.02 MB492 herë104 herë0
Gentiana Ismaili > Intoxicated03/08/20113.82 MB424 herë99 herë0
Gentiana Ismaili > Planet me03/08/20112.95 MB375 herë79 herë0
Gentiana Ismaili > Something to remember me by03/08/20113.18 MB356 herë86 herë0
Gentiana Ismaili > Something to remember me by - Remix03/08/20113.49 MB303 herë46 herë0
Gentiana Ismaili > Outro03/08/20111.23 MB403 herë63 herë0
Gentiana Ismaili > DJ Dalool - Guximi03/07/20115.56 MB546 herë409 herë1
Gentiana Ismaili > Dj Lumosss - MixTape - Mix 201104/06/201113.52 MB555 herë178 herë2
Gentiana Ismaili > Pa ty22/05/20112.81 MB847 herë637 herë1
Gentiana Ismaili > Naim Krasniqi - Suzana e Sefa04/05/20117.73 MB599 herë229 herë0
Gentiana Ismaili > Pini sonte23/01/20112.85 MB886 herë664 herë0
Gentiana Ismaili > Pse ike23/01/20113.57 MB878 herë744 herë1
Gentiana Ismaili > This is my night - Eurovision song contest 201123/01/20115.53 MB503 herë148 herë0
Gentiana Ismaili > Nr. 102/09/20102.93 MB1521 herë1293 herë4
Gentiana Ismaili > Femrat shqiptare27/07/20103.24 MB1161 herë892 herë2
Gentiana Ismaili > Shkune tune08/07/20104.33 MB1132 herë1163 herë2
Gentiana Ismaili > Accident05/07/20102.99 MB705 herë371 herë0
Gentiana Ismaili > Cuneyt Cakym - Sexy21/04/20102.98 MB830 herë414 herë1
Gentiana Ismaili > Bombarder20/04/20103.34 MB904 herë528 herë0
Gentiana Ismaili > Game over20/04/20105.92 MB684 herë347 herë0
Gentiana Ismaili > Sa ilace11/01/20084.32 MB1396 herë30589 herë921
Gentiana Ismaili > Nuk harrohet27/12/20075.45 MB905 herë14197 herë173
Gentiana Ismaili > Choose 201127/12/20073.67 MB467 herë4003 herë77
Gentiana Ismaili > Dj Neti Remix - Krejt e din19/11/20073.01 MB499 herë787 herë2
Gentiana Ismaili > Geti Snoop Dogg and Kelis remixed by JAY-koly - Krejt e dinë30/10/200710.28 MB489 herë1040 herë7
Gentiana Ismaili > S`me sheh në sy26/10/20073.18 MB618 herë979 herë4
Gentiana Ismaili > Pa pardon 200726/10/20074.33 MB491 herë4795 herë74
Gentiana Ismaili > Ai nuk më don26/10/20074.33 MB664 herë1256 herë14
Gentiana Ismaili > Ai nuk më don - Versioni Anglisht26/10/20074.35 MB533 herë643 herë33
Gentiana Ismaili > Dashuria im e pare06/08/20073.63 MB725 herë941 herë0
Gentiana Ismaili > Geti - Krejtë e dinë21/07/20072.94 MB701 herë2233 herë3
Gentiana Ismaili > Une te dua ty (Megamix) 200721/07/20072.06 MB567 herë2439 herë10
Gentiana Ismaili > Pse te dua 200721/07/20073.87 MB835 herë3051 herë21
Gentiana Ismaili > Nuk harrohet (Megamix) 200721/07/20071.30 MB509 herë1205 herë6
Gentiana Ismaili > Nuk dua tjeter (Beka Mix) 200721/07/20073.31 MB530 herë1600 herë9
Gentiana Ismaili > Nje lutje (Beka Mix) 200721/07/20073.23 MB507 herë1673 herë16
Gentiana Ismaili > Mpuq, mpuq (Beka Mix) 200721/07/20073.46 MB661 herë2315 herë27
Gentiana Ismaili > Me hare (Megamix) 200721/07/20071.44 MB419 herë812 herë13
Gentiana Ismaili > Luj me mu (Megamix) 200721/07/20071.15 MB448 herë1270 herë6
Gentiana Ismaili > Love child 200721/07/20073.65 MB432 herë1368 herë7
Gentiana Ismaili > Letrat (Megamix) 200721/07/20072.24 MB435 herë876 herë4
Gentiana Ismaili > Letrat ti putha (Beka Mix) 200721/07/20072.00 MB510 herë1463 herë14
Gentiana Ismaili > Kthehu (Beka Mix) 200721/07/20074.00 MB496 herë1371 herë9
Gentiana Ismaili > E kam shpirtin exploziv (Intro - Megamix) 200721/07/20071.39 MB502 herë2045 herë20
Gentiana Ismaili > Hajde Bukuri (MegaMix) 200721/07/20071.98 MB461 herë1333 herë14
Gentiana Ismaili > Zor me mu e keq pa mu21/12/20063.03 MB713 herë3894 herë28
Gentiana Ismaili > Un te dua21/12/20063.46 MB782 herë4039 herë18
Gentiana Ismaili > S`mund ta them21/12/20064.48 MB814 herë7378 herë28
Gentiana Ismaili > Pse nuk vallzon21/12/20063.65 MB556 herë1445 herë6
Gentiana Ismaili > Pranoje21/12/20063.73 MB772 herë2678 herë13
Gentiana Ismaili > Per ty jam e vdekur21/12/20063.80 MB855 herë5305 herë43
Gentiana Ismaili > Nuk dua tjeter21/12/20063.14 MB849 herë2290 herë2
Gentiana Ismaili > Mos me shiko21/12/20063.54 MB583 herë1584 herë4
Gentiana Ismaili > Melodi pa fund21/12/20063.24 MB591 herë1632 herë3
Gentiana Ismaili > Me ngat meje21/12/20063.61 MB579 herë1660 herë3
Gentiana Ismaili > Luj me mu21/12/20063.22 MB653 herë1935 herë7
Gentiana Ismaili > Kthehu21/12/20063.16 MB763 herë3259 herë20
Gentiana Ismaili > Fenomen21/12/20063.07 MB572 herë1520 herë6
Gentiana Ismaili > Dridhem21/12/20063.25 MB1231 herë3651 herë10
Gentiana Ismaili > Shko09/07/20064.06 MB715 herë3412 herë8
Gentiana Ismaili > Possesiv09/07/20063.32 MB916 herë5035 herë11
Gentiana Ismaili > Një lutje09/07/20063.17 MB1054 herë4543 herë19
Gentiana Ismaili > Me hare09/07/20062.93 MB676 herë2239 herë3
Gentiana Ismaili > Lutem09/07/20063.20 MB668 herë3061 herë2
Gentiana Ismaili > Largohu09/07/20063.95 MB653 herë3068 herë3
Gentiana Ismaili > Hajde bukuri09/07/20063.35 MB969 herë4406 herë9
Gentiana Ismaili > Fjalë me bisht09/07/20062.96 MB691 herë3814 herë7
Gentiana Ismaili > E kam shpirtin eksploziv09/07/20063.12 MB973 herë9412 herë143

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!