AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Albana

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Albana > Sot e 100 Vjet29/07/20085.64 MB270 herë1208 herë5
Albana > Pa dashur26/10/20074.56 MB146 herë274 herë0
Albana > Shko25/12/20062.91 MB147 herë1412 herë1
Albana > Ke faj25/12/20063.26 MB114 herë4932 herë1
Albana > Une sdi te qaj25/12/20063.19 MB106 herë1223 herë0
Albana > Tragjedi25/12/20063.48 MB80 herë817 herë0
Albana > Simpati25/12/20063.57 MB86 herë985 herë0
Albana > Pres se te dua25/12/20062.76 MB113 herë1261 herë2
Albana > Nga e para do filloj25/12/20063.47 MB84 herë1467 herë0
Albana > Me mua mos luaj25/12/20062.61 MB103 herë3123 herë1
Albana > Zemren ma ke thyer25/12/20063.26 MB129 herë1453 herë0
Albana > Pa koment te lash25/12/20062.75 MB84 herë1125 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!