AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shkumbin Veliu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shkumbin Veliu > Nëse po... nëse do...02/08/20113.05 MB124 herë29 herë0
Shkumbin Veliu > Të dua vetëm ty02/08/20112.91 MB132 herë42 herë0
Shkumbin Veliu > Si t`më dashurosh02/08/20113.67 MB89 herë33 herë0
Shkumbin Veliu > Mjaft më02/08/20113.67 MB89 herë21 herë0
Shkumbin Veliu > Lujma, lujma...02/08/20113.25 MB164 herë50 herë0
Shkumbin Veliu > Do të mbijetoj02/08/20112.91 MB65 herë31 herë0
Shkumbin Veliu > Ende e dashuroj02/08/20113.73 MB102 herë25 herë0
Shkumbin Veliu > Kujtimi02/08/20113.02 MB104 herë34 herë0
Shkumbin Veliu > Hija e saj20/01/20073.74 MB212 herë964 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!