AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Elita 5

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Elita 5 > Dëgjo09/08/20124.56 MB742 herë489 herë0
Elita 5 > Noga Beatbox dhe Gold AG - Çka mka syri16/05/20113.36 MB1031 herë664 herë0
Elita 5 > GOLD-AG - Qka mka Syri - Remix Dj Selection06/02/20114.21 MB1062 herë667 herë0
Elita 5 > Çmendem26/10/20076.34 MB1381 herë13849 herë69
Elita 5 > Dua të vdes21/02/20074.72 MB1111 herë3077 herë3
Elita 5 > Dashuria e pare29/12/20065.48 MB1149 herë6356 herë10
Elita 5 > Zemra e thyer20/12/20064.80 MB979 herë4490 herë13
Elita 5 > Vjesht ne zemer20/12/20063.84 MB879 herë3429 herë4
Elita 5 > Vjedhsi i endrrave20/12/20063.47 MB1097 herë2815 herë3
Elita 5 > Un e di se ku te dhemb20/12/20063.86 MB969 herë4670 herë5
Elita 5 > Udhtari i nates20/12/20063.83 MB1074 herë3728 herë3
Elita 5 > Trishtimi20/12/20063.78 MB863 herë2422 herë2
Elita 5 > Ti e vrave dashurine20/12/20065.38 MB1011 herë5487 herë13
Elita 5 > Te pres20/12/20064.22 MB911 herë3458 herë3
Elita 5 > Simfonia e detit20/12/20065.28 MB961 herë4201 herë9
Elita 5 > Si merlin monro20/12/20063.89 MB803 herë2266 herë1
Elita 5 > Shiu vetem ty te lage20/12/20063.98 MB942 herë3771 herë4
Elita 5 > Sajzeza20/12/20063.96 MB1145 herë5133 herë1
Elita 5 > S`mund ta blesh shpirtin tim20/12/20065.06 MB898 herë6324 herë6
Elita 5 > Rezet e dashurise20/12/20063.65 MB717 herë2000 herë1
Elita 5 > Rastet kan fuqi20/12/20064.33 MB661 herë1850 herë0
Elita 5 > Pendimi20/12/20065.78 MB756 herë2536 herë0
Elita 5 > Nora20/12/20063.18 MB743 herë2284 herë2
Elita 5 > Nita20/12/20065.73 MB684 herë2148 herë6
Elita 5 > Na ishte njehere20/12/20063.74 MB694 herë2132 herë2
Elita 5 > Mos me merzit20/12/20063.91 MB900 herë2298 herë1
Elita 5 > Me kujtohen castet tona20/12/20063.85 MB1066 herë4116 herë4
Elita 5 > Kenget mi vrave me dashuri20/12/20064.91 MB708 herë3603 herë4
Elita 5 > Kthehu te lutem e dashur20/12/20063.75 MB705 herë2781 herë1
Elita 5 > Iluzioni20/12/20064.22 MB855 herë2090 herë1
Elita 5 > Heshta jote dicka Thot20/12/20064.01 MB786 herë4516 herë6
Elita 5 > Harroje Vetmin20/12/20062.82 MB764 herë3734 herë8
Elita 5 > Fat ne fatkeqsi20/12/20064.65 MB768 herë2082 herë2
Elita 5 > Faleminderit20/12/20064.39 MB834 herë5278 herë6
Elita 5 > Erresira20/12/20063.82 MB697 herë2272 herë3
Elita 5 > E urrej shiun20/12/20064.37 MB1005 herë6651 herë15
Elita 5 > Dua te vdes-live20/12/20064.28 MB613 herë1843 herë5
Elita 5 > Dashuria eshte dicka tjeter20/12/20064.50 MB724 herë2531 herë2
Elita 5 > Cila je20/12/20063.42 MB640 herë1769 herë1
Elita 5 > Boemi20/12/20063.48 MB613 herë1641 herë1
Elita 5 > Bahu20/12/20063.14 MB620 herë1632 herë1
Elita 5 > Arkimedi20/12/20064.48 MB651 herë1698 herë1
Elita 5 > Ani moj e majra20/12/20063.98 MB888 herë3867 herë3
Elita 5 > Al Capone20/12/20064.37 MB1085 herë5508 herë7
Elita 5 > Al Capone-Remix20/12/20063.49 MB754 herë2089 herë1
Elita 5 > Ah t`isha me i ri20/12/20064.41 MB791 herë2931 herë3
Elita 5 > A nuk esht keshtu20/12/20063.27 MB775 herë4887 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!