AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Aurora

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Aurora > Fore22/05/20133.24 MB178 herë69 herë0
Aurora > Mihane01/08/20123.35 MB249 herë152 herë0
Aurora > Dikur20/05/20103.28 MB712 herë632 herë1
Aurora > Qielli21/04/20103.10 MB419 herë271 herë0
Aurora > Genjeshtare17/08/20084.21 MB273 herë2848 herë17
Aurora > Universal09/05/20085.91 MB189 herë2146 herë24
Aurora > Prishtine07/12/20074.41 MB265 herë2274 herë27
Aurora > Per mua ishe ti07/12/20073.02 MB466 herë2656 herë17
Aurora > Amaneti07/12/20073.99 MB323 herë3744 herë46
Aurora > Pizza Dona26/10/20073.66 MB260 herë691 herë2
Aurora > E imja21/12/20063.28 MB423 herë7430 herë12
Aurora > Dj Caja - Lady - Remix21/12/20063.02 MB203 herë673 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!