AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Greta Koci

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Greta Koci > Çdo hap është një peng04/03/20133.47 MB336 herë107 herë0
Greta Koci > Më sheh nga lart19/10/20125.54 MB389 herë289 herë0
Greta Koci > Bam, bam, bam26/07/20104.06 MB1025 herë626 herë1
Greta Koci > Pije detin26/07/20104.23 MB637 herë307 herë0
Greta Koci > Dil te kroni Cuco26/07/20104.55 MB723 herë337 herë0
Greta Koci > Qëne moj të dua26/07/20103.56 MB568 herë298 herë0
Greta Koci > Vetëm 5 minuta26/07/20103.72 MB522 herë257 herë1
Greta Koci > Nuk ta kam thënë26/07/20103.84 MB409 herë207 herë0
Greta Koci > Eni Koçi - Ne bëjmë dëm26/07/20103.31 MB766 herë224 herë0
Greta Koci > Më ke mua26/07/20103.09 MB487 herë215 herë0
Greta Koci > Get this08/06/20103.31 MB579 herë448 herë0
Greta Koci > Naten te kerkova23/12/20072.75 MB637 herë8402 herë69
Greta Koci > Falmë nënë26/10/20073.08 MB614 herë1197 herë13
Greta Koci > Kercim dashurie (Me Indrit Milka) 200726/10/20073.86 MB548 herë1897 herë5
Greta Koci > Kush ka faj (Me Erion Korini) 200726/10/20073.61 MB597 herë1886 herë14
Greta Koci > Kolazh 200726/10/20074.30 MB647 herë2982 herë12
Greta Koci > Ik nga une tani 200726/10/20073.25 MB677 herë941 herë6
Greta Koci > Zbulo Sekretin06/09/20071.90 MB445 herë3329 herë13
Greta Koci > Sa më lodhe18/06/20074.53 MB705 herë1067 herë7
Greta Koci > Labinot Tahiri - Mos shiko tjetër20/01/20074.01 MB892 herë1376 herë0
Greta Koci > Zemra per ty ndal20/01/20073.71 MB566 herë2353 herë3
Greta Koci > Njehere jo20/01/20073.15 MB622 herë3883 herë7
Greta Koci > Kam mall20/01/20073.22 MB717 herë2857 herë5
Greta Koci > Dashuri pa shije20/01/20073.09 MB591 herë4446 herë7
Greta Koci > Bej be qe te dua20/01/20073.42 MB731 herë2836 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!