AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Seriozet Qesharak

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Seriozet Qesharak > Zibixheti21/12/20061.09 MB669 herë2068 herë5
Seriozet Qesharak > Zibixhet21/12/20061.06 MB362 herë894 herë1
Seriozet Qesharak > Urimi me shuam Emocione21/12/20061.14 MB856 herë2650 herë8
Seriozet Qesharak > Studentja21/12/20061.37 MB670 herë2088 herë2
Seriozet Qesharak > Shelibares21/12/20063.62 MB637 herë1293 herë4
Seriozet Qesharak > Sherafedinit21/12/20062.74 MB623 herë1343 herë2
Seriozet Qesharak > Sheqibja21/12/20061.93 MB457 herë1176 herë2
Seriozet Qesharak > Sheqibe21/12/20062.75 MB485 herë1239 herë9
Seriozet Qesharak > Shelibarja21/12/20063.29 MB443 herë872 herë1
Seriozet Qesharak > Sabri Fejzullahu21/12/2006905.04 KB603 herë2369 herë0
Seriozet Qesharak > Sa te kam deshte21/12/2006615.43 KB423 herë1296 herë0
Seriozet Qesharak > Ramushit21/12/20061.46 MB600 herë1754 herë1
Seriozet Qesharak > Ramush21/12/20061.37 MB462 herë1217 herë0
Seriozet Qesharak > Psheretitje dhe Ulurime21/12/20065.44 MB596 herë1798 herë4
Seriozet Qesharak > PSe u largove21/12/2006538.74 KB414 herë1336 herë0
Seriozet Qesharak > Pse me harrove21/12/2006166.62 KB367 herë1363 herë1
Seriozet Qesharak > Pse eshte me mire te jesh Grua21/12/2006899.65 KB601 herë2056 herë3
Seriozet Qesharak > Pershendetje21/12/2006849.18 KB508 herë1249 herë0
Seriozet Qesharak > Per Brikenen21/12/20061.73 MB529 herë1441 herë0
Seriozet Qesharak > Nxensi21/12/2006776.82 KB529 herë1600 herë0
Seriozet Qesharak > Menduhije21/12/20061.49 MB470 herë1021 herë1
Seriozet Qesharak > Mednuhija21/12/20061.72 MB395 herë963 herë3
Seriozet Qesharak > Maturanteve21/12/2006902.58 KB434 herë1914 herë0
Seriozet Qesharak > Letrat21/12/20062.37 MB501 herë1581 herë1
Seriozet Qesharak > Kushtet e Dajlit21/12/20061.05 MB540 herë1462 herë0
Seriozet Qesharak > Kushetet e Cauces21/12/20061.59 MB570 herë2392 herë1
Seriozet Qesharak > Kuriozitete21/12/20061.24 MB416 herë1197 herë1
Seriozet Qesharak > Kullerka21/12/20061.53 MB492 herë1437 herë1
Seriozet Qesharak > Kulleri21/12/20061.50 MB460 herë1334 herë0
Seriozet Qesharak > Korespondenti nga Tokio21/12/2006960.22 KB482 herë1340 herë0
Seriozet Qesharak > Korespondenti nga Parisi21/12/2006949.27 KB415 herë1251 herë1
Seriozet Qesharak > Korespondent nga Berlini21/12/20061.10 MB502 herë1463 herë0
Seriozet Qesharak > Korospodenti nga Ankara21/12/20061.15 MB638 herë1379 herë0
Seriozet Qesharak > Historia Jeme21/12/20061.68 MB548 herë1417 herë0
Seriozet Qesharak > Hallet e Sheherlive21/12/20063.19 MB662 herë1799 herë3
Seriozet Qesharak > Hallet e Selakve21/12/20063.44 MB716 herë2040 herë3
Seriozet Qesharak > Gjilfidane21/12/20061.80 MB447 herë1165 herë0
Seriozet Qesharak > Gjilasfija21/12/20061.93 MB539 herë1278 herë0
Seriozet Qesharak > Frajeri Im21/12/2006922.05 KB424 herë1432 herë0
Seriozet Qesharak > Djali dhe cauca21/12/20064.19 MB509 herë1752 herë1
Seriozet Qesharak > Dashnorja Jeme21/12/2006883.93 KB411 herë1688 herë2
Seriozet Qesharak > Balada e Babit21/12/2006707.99 KB529 herë1761 herë1
Seriozet Qesharak > Albanishen Aulandere21/12/20062.71 MB641 herë1806 herë0
Seriozet Qesharak > Albanische Milete21/12/20062.15 MB768 herë2275 herë5
Seriozet Qesharak > A e din i dashur21/12/2006464.38 KB528 herë3200 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!