AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Selami Kolonja

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Selami Kolonja > Erë borzilku21/02/20071.57 MB715 herë1432 herë0
Selami Kolonja > Jam e mirë21/02/20073.28 MB647 herë1397 herë0
Selami Kolonja > Sonte ti po bohesh nuse21/12/20064.00 MB890 herë3893 herë15
Selami Kolonja > Poqari21/12/20064.19 MB819 herë3323 herë8
Selami Kolonja > Per ty kendoj21/12/20062.93 MB1114 herë1702 herë1
Selami Kolonja > Nuk jam me sikur ateher21/12/20064.26 MB794 herë1922 herë3
Selami Kolonja > Moj e mire21/12/20063.53 MB936 herë1648 herë1
Selami Kolonja > Me thire ne zemer21/12/20063.75 MB652 herë1291 herë1
Selami Kolonja > Limat lot21/12/20063.35 MB556 herë1080 herë0
Selami Kolonja > Gugu Ftue21/12/20063.33 MB463 herë854 herë0
Selami Kolonja > Gjarperushes21/12/20065.04 MB1079 herë1140 herë0
Selami Kolonja > Fol moj21/12/20063.60 MB830 herë1078 herë0
Selami Kolonja > Erdh pranvera21/12/20064.68 MB757 herë2144 herë4
Selami Kolonja > Bukuri21/12/20063.41 MB563 herë1034 herë0
Selami Kolonja > Ballad per motren21/12/20064.62 MB644 herë1465 herë0
Selami Kolonja > A cel pranvera21/12/20063.17 MB646 herë2011 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!