AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shqipe Abazi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shqipe Abazi > Tallava20/07/20134.88 MB973 herë263 herë0
Shqipe Abazi > Ardit Bexheti - Bonma ni qare14/05/20133.97 MB148 herë59 herë0
Shqipe Abazi > Dy minuta24/10/20122.67 MB250 herë113 herë0
Shqipe Abazi > Xheza - Në këtë botë12/09/20124.86 MB219 herë105 herë0
Shqipe Abazi > Xhela - Dikur ishim bashkë12/09/20125.70 MB192 herë87 herë0
Shqipe Abazi > Nazi - Kur ti putha buzët12/09/20128.52 MB193 herë64 herë0
Shqipe Abazi > Kurr nuk do ta fal12/09/20124.57 MB208 herë85 herë0
Shqipe Abazi > Kthehu, po të pres12/09/20126.44 MB199 herë65 herë0
Shqipe Abazi > Kam dy vajza12/09/20126.12 MB169 herë58 herë0
Shqipe Abazi > Jeleku kadife12/09/20125.17 MB133 herë40 herë0
Shqipe Abazi > Hajde gjithë në valle12/09/20125.90 MB185 herë73 herë0
Shqipe Abazi > Dashuri sekrete08/09/20125.40 MB127 herë65 herë0
Shqipe Abazi > Ti ke mbet10/08/20123.61 MB186 herë75 herë0
Shqipe Abazi > Vetes sja bëj hallall31/07/20123.64 MB134 herë50 herë0
Shqipe Abazi > Jetoj02/08/20113.57 MB402 herë166 herë0
Shqipe Abazi > Si një vit02/08/20113.52 MB308 herë116 herë0
Shqipe Abazi > Këngë gurbeti02/08/20113.17 MB485 herë197 herë0
Shqipe Abazi > Ishin puthje mëkatare02/08/20112.75 MB326 herë114 herë0
Shqipe Abazi > Oj Lulie lum kunata02/08/20113.16 MB357 herë150 herë0
Shqipe Abazi > Ngjitet kana02/08/20113.91 MB222 herë96 herë0
Shqipe Abazi > Shuni motra02/08/20111.52 MB291 herë127 herë0
Shqipe Abazi > Jam vajzë pa behane02/08/20112.68 MB296 herë120 herë0
Shqipe Abazi > Adrenalina02/08/20113.61 MB384 herë205 herë0
Shqipe Abazi > Jolla moj mihane02/08/20115.52 MB369 herë170 herë0
Shqipe Abazi > E vogël23/01/20113.70 MB434 herë190 herë2
Shqipe Abazi > Kush je ti01/07/20101.88 MB466 herë202 herë0
Shqipe Abazi > Ah kam ra në hall18/04/20104.00 MB554 herë341 herë1
Shqipe Abazi > S`te vjen keq17/08/20084.03 MB484 herë2886 herë6
Shqipe Abazi > Na vjen Dita edhe neve17/08/20084.67 MB405 herë1620 herë1
Shqipe Abazi > Mos me pyet se si jom17/08/20083.20 MB384 herë1536 herë2
Shqipe Abazi > Moj burbuqe lozonjare17/08/20082.78 MB308 herë771 herë1
Shqipe Abazi > Lumja Nana17/08/20084.05 MB449 herë1349 herë0
Shqipe Abazi > Luje Vallen17/08/20086.50 MB468 herë1422 herë0
Shqipe Abazi > Kush je ti17/08/20084.32 MB343 herë978 herë2
Shqipe Abazi > Kujton baba i Lules17/08/20082.98 MB417 herë1206 herë1
Shqipe Abazi > Do ta them ne sy17/08/20083.24 MB386 herë979 herë1
Shqipe Abazi > Ti prap Po Tradhton11/12/20074.82 MB491 herë4744 herë25
Shqipe Abazi > Kur nuk do ta fali 200727/06/20074.55 MB482 herë3016 herë3
Shqipe Abazi > Sot po te mallkoj21/12/20064.46 MB704 herë4594 herë8
Shqipe Abazi > Sikur ta din sa shum jane permballuar21/12/20066.01 MB447 herë2276 herë1
Shqipe Abazi > Sdua te mendoj per ty21/12/20063.85 MB505 herë6574 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!