AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > ReMiX Shqip

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
ReMiX Shqip > Elvana Gjata - Dj Neti09/10/20122.74 MB321 herë84 herë0
ReMiX Shqip > Arta Bajrami - Exotic - Dj Neti09/10/20124.89 MB279 herë65 herë0
ReMiX Shqip > DJ Neti - Albana Mesuli - Pse nuk vjen18/06/20113.23 MB698 herë184 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Busta Rhymes - Partybreak12/06/20112.81 MB388 herë114 herë0
ReMiX Shqip > Dj Lumosss - Arabic Love - Club Mix04/06/20116.31 MB566 herë170 herë0
ReMiX Shqip > DJ Neti - Ah moj shqiptare - Club Mix04/06/20112.92 MB545 herë122 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Jamie Foxx - Winner - Remix09/05/20115.31 MB341 herë111 herë0
ReMiX Shqip > Lammy Feat Rezi-g Veterani - E dridhim venin22/03/20115.41 MB340 herë105 herë1
ReMiX Shqip > Gjira - Spo ma nin22/03/20114.95 MB385 herë171 herë0
ReMiX Shqip > DJ Neti ft. Busta Rhymes12/02/20112.41 MB330 herë73 herë0
ReMiX Shqip > DJ Neti - Nelly - Just a dream06/02/20113.51 MB279 herë60 herë0
ReMiX Shqip > Anonimos feat ReTic - Ferizaji e Prishtina25/01/20112.37 MB328 herë80 herë0
ReMiX Shqip > Instrumental - Me Hip Hop Tallava25/01/20112.41 MB636 herë162 herë0
ReMiX Shqip > Lyric Master - Darka25/01/20112.34 MB337 herë129 herë0
ReMiX Shqip > Gjeto Luca - Kam mendu se kam me vdek25/01/20113.18 MB541 herë125 herë0
ReMiX Shqip > Fani - Nata e fundit25/01/20112.95 MB300 herë58 herë0
ReMiX Shqip > Anonimos feat F-Kay - Bonu bashk25/01/20112.97 MB193 herë43 herë0
ReMiX Shqip > Artan Jusufi - U largove25/01/20113.61 MB323 herë101 herë0
ReMiX Shqip > Fadili dhe Rina - Oj Lulie25/01/201115.81 MB471 herë137 herë0
ReMiX Shqip > Memi - Tash prej meje u largove25/01/20114.02 MB318 herë85 herë0
ReMiX Shqip > Tini - I thuaj nanës tane, jam djalë pa behane25/01/20113.00 MB339 herë138 herë0
ReMiX Shqip > Dj Dedi - Tush Gjakova - Me lot në sy25/01/20114.60 MB224 herë37 herë0
ReMiX Shqip > Xhafa - Dola me shëtit nga Peja25/01/20113.29 MB178 herë52 herë0
ReMiX Shqip > Taulant Ajvazi - Krejt po sillet25/01/20113.36 MB210 herë39 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Tingulli 3nt - I kom23/01/20112.76 MB286 herë73 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Lil Jon23/01/20112.76 MB184 herë33 herë0
ReMiX Shqip > DJ Neti - Hip-Hop PartyBreak13/09/20102.40 MB915 herë429 herë1
ReMiX Shqip > Dj Neti - Shpat Kasapi - Medikament18/08/20103.37 MB356 herë156 herë1
ReMiX Shqip > Dj Neti - Skillz - Veç për mu13/08/20103.69 MB397 herë195 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Arta Bajrami - Nëse ty08/07/20103.82 MB372 herë158 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Smajl Puraj - Të dua vetëm ty03/07/20103.42 MB351 herë129 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Aurela Gaqe - Origjinale26/06/20102.84 MB550 herë326 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Tingulli 3nt - Unë me loqkat25/06/20103.91 MB407 herë216 herë1
ReMiX Shqip > Dj Neti - Soni - Nën lëkurën tënde25/06/20103.79 MB257 herë117 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Da Ghost - Lype se e gjen25/06/20103.45 MB213 herë66 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Timbaland25/06/20104.97 MB262 herë98 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Dj Blunt25/06/20102.61 MB218 herë46 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Shpat Kasapi - Mos më urrej25/06/20104.13 MB221 herë96 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Bertan Asllani - E ta kisha ditë25/06/20103.36 MB269 herë90 herë0
ReMiX Shqip > Dj Neti - Big Mama - Qka po ta nin25/06/20103.47 MB215 herë61 herë0
ReMiX Shqip > Dj ViSS - Albanian Dance Mix25/05/201017.06 MB638 herë338 herë0
ReMiX Shqip > Dj Suat - Syt e Zi (slow mix)21/05/20083.48 MB649 herë5311 herë14
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Timbaland - The way i are - Toca Remix21/05/20083.02 MB303 herë3528 herë4
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Shpat Kasapi - Shuje - Hip Hop Remix21/05/20084.52 MB242 herë2457 herë6
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Rihanna - Dont Stop The Musik - Electro House21/05/20084.98 MB301 herë2481 herë6
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Nexhat Osmani - Sa je i ri21/05/20083.94 MB272 herë2577 herë4
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Nelly Furtado - Maneater - House21/05/20085.76 MB216 herë1652 herë1
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Nelly - Tipdrill21/05/20087.79 MB187 herë1112 herë3
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Muhabbet - Schau hin21/05/20083.79 MB281 herë2708 herë16
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Gazmend Rama - Ne dy Pjes zemra eshte Thy21/05/20084.52 MB303 herë2226 herë7
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Flora Gashi - U Mashtrova21/05/20085.10 MB245 herë1826 herë3
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Etno Engjujt - Dubai21/05/20083.79 MB233 herë2048 herë7
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Edona Llalloshi - Dite Per Dite - Step up Remix21/05/20084.78 MB234 herë1475 herë6
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Edita Sopjani - Mega Mix 200721/05/20088.84 MB210 herë877 herë1
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Carole Samaha - Ya Rab - Arabic21/05/20086.05 MB294 herë1561 herë2
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Blero ft Shpat Kasapi - Falma21/05/20084.26 MB199 herë1195 herë0
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Arta Bajrami - Deri Neser - House21/05/20084.80 MB210 herë1492 herë2
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Anna Vissi - Lie Lie21/05/20085.23 MB251 herë1174 herë2
ReMiX Shqip > Dj Teko vs Amr Diab - Ne2oul Eah - House21/05/20084.48 MB202 herë856 herë1
ReMiX Shqip > Dj Teko vs 2po2 - Hala me Rap21/05/20084.62 MB199 herë883 herë1
ReMiX Shqip > Dj Teko ft Dj Shipi Style - Elvana Gjata vs Lil John - Mames21/05/20085.16 MB240 herë1043 herë2
ReMiX Shqip > Dj Teko feat Dj Shipi Style - Rhea - Im Thrown21/05/20085.70 MB164 herë567 herë1
ReMiX Shqip > Dj Doni feta Genta Ismajli - Sa ilaqe28/03/20084.33 MB263 herë1784 herë8
ReMiX Shqip > Dj Doni feat Dj Shkurte WS Smajl Puraj28/03/20084.39 MB239 herë1322 herë1
ReMiX Shqip > Dj Doni feat Arta Bajrami28/03/20084.27 MB209 herë1351 herë5
ReMiX Shqip > Dj Suat feat Unikkatil dhe Ludacris - Per mangupa02/01/20082.75 MB188 herë3324 herë15
ReMiX Shqip > Dj Suat feat Unikkatil dhe 50 Cent - Pse pom shtin02/01/20082.86 MB207 herë2565 herë12
ReMiX Shqip > Dj Suat feat Unikkatil dhe 2pac - Vllaznit e ri02/01/20083.20 MB221 herë1946 herë3
ReMiX Shqip > Dj Suat feat UniKKatil - Kur i ki ment tjeter kah02/01/20084.55 MB232 herë1708 herë5
ReMiX Shqip > Dj Suat feat UnikKatil, Ja Rule dhe Jadakiss - Nrrot Somes02/01/20082.77 MB176 herë1331 herë5
ReMiX Shqip > Dj Suat feat OGB - Pi raki02/01/20084.75 MB248 herë2241 herë6
ReMiX Shqip > Dj Suat feat Massari dhe Mc Shkupi - Kush po hyp nbin REMIX02/01/20083.68 MB200 herë2297 herë2
ReMiX Shqip > Dj Suat - Ayo Technology02/01/20084.05 MB237 herë1996 herë17
ReMiX Shqip > Dj Suat - The way i are30/12/20074.26 MB189 herë2204 herë9
ReMiX Shqip > Dj Labi feat Besnik 2po2 - Hala me rep - Remix23/12/20073.47 MB177 herë1258 herë4
ReMiX Shqip > Dj Labi feat 2Ton - Luje - Remix23/12/20073.01 MB301 herë1972 herë8
ReMiX Shqip > Dj Labi - Turkish mix - Ozan bosu bosuna23/12/20074.16 MB363 herë2757 herë2
ReMiX Shqip > Dj Labi - Hip hop Tallava23/12/20074.23 MB342 herë2921 herë10
ReMiX Shqip > Dj Doni feat Genta dhe 50 cent - Krejt e din - Remix11/12/20074.10 MB221 herë2436 herë5
ReMiX Shqip > Dj Suat feat. Mc Shkupi - Kush po hyp n`bin30/10/20073.04 MB162 herë305 herë1
ReMiX Shqip > Dj NeuTral - Rikthim i Acidit30/10/20073.56 MB159 herë147 herë0
ReMiX Shqip > Dj BLunT ft BiMi - Pis Milet Freestyle30/10/20074.77 MB182 herë332 herë2
ReMiX Shqip > Dj Caja vs TRC dhe TiTi feat The Game (rMx)26/10/20072.55 MB151 herë125 herë0
ReMiX Shqip > Dj Beka - Super Mega Mix (22 Min)26/10/200720.46 MB384 herë620 herë1
ReMiX Shqip > DJ IssaK ft. Tuli-G - Shamur - Spo t`du mo - Gonna make it06/09/20073.17 MB210 herë864 herë0
ReMiX Shqip > DJ IssaK ft. Bekim Rexhepi - Michael Jackson - Zbraze dollapin06/09/20074.03 MB226 herë817 herë4
ReMiX Shqip > DJ IssaK - Massari ft. 50 Cent - Real Love06/09/20074.61 MB201 herë1225 herë1
ReMiX Shqip > DJ IssaK - Justin Timberlake - Summer Love06/09/20072.80 MB195 herë896 herë0
ReMiX Shqip > DJ IssaK - Eminem ft Nate Dogg - Shake That06/09/20072.88 MB200 herë913 herë2
ReMiX Shqip > DJ IssaK - Akon ft. Snoop Dogg - I Wanna LoveYou - F***You06/09/20073.96 MB410 herë873 herë0
ReMiX Shqip > Dj Lido feat. Murat Gjoniku - Hip Hop Tallava ReMiX05/04/20071.55 MB394 herë5286 herë8
ReMiX Shqip > Dj Lido feat. Lori - Profiter Ne Dashuri [ReMiX 2oo7] Vol.205/04/20071.80 MB179 herë2183 herë1
ReMiX Shqip > Dj Lido feat. Dj Mili - Gjyste Vulaj Vdeksha për ty [Remix]05/04/20071.77 MB249 herë2920 herë1
ReMiX Shqip > Dj Lido feat. Dj Mili - Albanian PartyBreak [2oo7] Vol.205/04/20072.05 MB230 herë2118 herë1
ReMiX Shqip > Dj Lido feat. Arta Bajrami - [Remix 2oo7] Vol.2 - [HipHop_Dance RemiX]05/04/20072.08 MB205 herë3138 herë10
ReMiX Shqip > Dj.Suat feat.Unikkatil & VZ - Un e di kush jom19/02/20075.83 MB167 herë959 herë7
ReMiX Shqip > Dj.Suat feat.Massari - Real Love19/02/20075.07 MB187 herë642 herë2
ReMiX Shqip > Dj.Suat feat.Duli & Rihanna - Falma Gabimin19/02/20075.41 MB255 herë760 herë0
ReMiX Shqip > Dj Suat feat.Duli & Bushido - U fejove19/02/20073.53 MB329 herë881 herë1
ReMiX Shqip > Dj Suat feat Tuli-G & P.Diddy - Dridhu Sillu19/02/20073.21 MB228 herë994 herë4
ReMiX Shqip > DJ Labi - Losin U 16/02/20072.66 MB172 herë575 herë6
ReMiX Shqip > Remix - Vesa21/12/20062.42 MB179 herë810 herë1
ReMiX Shqip > Remix - Shuj se tshkeli21/12/20062.60 MB175 herë609 herë1
ReMiX Shqip > Remix - Shake21/12/20063.30 MB202 herë685 herë0
ReMiX Shqip > Remix - Po per ty21/12/20062.51 MB210 herë464 herë0
ReMiX Shqip > Remix - Llokumi21/12/20063.83 MB238 herë938 herë0
ReMiX Shqip > Remix - Kishe une pidh21/12/20061.79 MB304 herë1479 herë2
ReMiX Shqip > Remix - Kasetofoni jem21/12/20062.18 MB191 herë726 herë0
ReMiX Shqip > Remix - Kanagjegji21/12/20062.35 MB266 herë821 herë3
ReMiX Shqip > Remix - Jovo21/12/20062.91 MB169 herë440 herë0
ReMiX Shqip > Remix - Intro21/12/20061.80 MB148 herë271 herë0
ReMiX Shqip > Remix - Gettho luv21/12/20063.17 MB147 herë319 herë0
ReMiX Shqip > Remix - Fuck with me21/12/20063.43 MB165 herë565 herë1
ReMiX Shqip > Remix - Break time21/12/20061.54 MB157 herë266 herë0
ReMiX Shqip > Remix - Baki21/12/20063.86 MB175 herë471 herë2
ReMiX Shqip > Kenge Labie - Remixed21/12/20066.67 MB217 herë525 herë2
ReMiX Shqip > Genta WS Anelia - Kthehu WS Prosti21/12/20063.92 MB182 herë621 herë3
ReMiX Shqip > Dj.Suat feat. Duli & Rihanna - Falma Gabimin (remix)21/12/20065.41 MB210 herë1657 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real ws Shpat Kasapi - Shuje21/12/20063.65 MB217 herë657 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real ws Adelina Ismajli - Ah Kasandra21/12/20063.37 MB181 herë425 herë2
ReMiX Shqip > Dj Real vs Genta - Luaj me mua (Party break mix)21/12/20064.22 MB204 herë713 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real vs Etno Engjujt - Metropolet (Clubmix)21/12/20063.29 MB167 herë423 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real vs Ermal Fejzullahu - Nostalgjia21/12/20063.64 MB287 herë755 herë1
ReMiX Shqip > Dj Real vs 50 Cent - Candy shop21/12/20064.28 MB233 herë1286 herë4
ReMiX Shqip > Dj Real feat. Miranda Hashani - Mos me leni vet21/12/20063.08 MB165 herë348 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real feat Dj Teko - You took my Love (Clubmix)21/12/20063.04 MB192 herë907 herë2
ReMiX Shqip > Dj Real feat Dj Loco - Dasma21/12/20063.43 MB292 herë1269 herë3
ReMiX Shqip > Dj Real feat Dj Loco - Albanian (Clubmix)21/12/20063.51 MB236 herë853 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - Ështe koha per dashuri (Oriental mix)21/12/20063.83 MB220 herë897 herë1
ReMiX Shqip > Dj Real - What u get is what u see21/12/20066.15 MB151 herë448 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - Ti nuk din as me ma lyp (Oriental mix)21/12/20063.84 MB203 herë788 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - Party Break Mix21/12/20066.66 MB184 herë734 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - Mustafa Sandal vs Usher21/12/20063.73 MB254 herë1345 herë3
ReMiX Shqip > Dj Real - Hou qike21/12/20064.40 MB253 herë775 herë1
ReMiX Shqip > Dj Real - Goodies (Drums mix)21/12/20064.18 MB155 herë391 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - Gjyste Vulaj vs. Rober Hatemo21/12/20064.02 MB214 herë569 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - E kam emrin kosovar vs Break beats21/12/20064.53 MB241 herë744 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - Do ta kallim dushkun [Dance mix]21/12/20065.00 MB305 herë1530 herë1
ReMiX Shqip > Dj Real - Dale (Riddim mix)21/12/20063.76 MB195 herë764 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - Boro Boro (Rmx)21/12/20063.48 MB211 herë912 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - Albanian Slow Beats VOL. 121/12/200611.68 MB256 herë605 herë0
ReMiX Shqip > Dj Real - Albanian Non - Stop Mix vol.221/12/200661.14 MB356 herë983 herë1
ReMiX Shqip > Dj Real - Albanian Non - Stop Mix vol.1.mp321/12/200645.39 MB285 herë1128 herë3
ReMiX Shqip > Dj Real & Dj Lil Master - Rock your body (Oriental & Ragga R)21/12/20063.78 MB197 herë564 herë1
ReMiX Shqip > Dj Mickey - Albanian Chill Out Music21/12/20066.14 MB186 herë452 herë0
ReMiX Shqip > Dj Loco vs Sean Paul feat Fatman Scoop21/12/20063.05 MB198 herë685 herë0
ReMiX Shqip > Dj Loco - Sexy Cherry21/12/20062.93 MB224 herë894 herë2
ReMiX Shqip > Dj Loco - Rap rugova21/12/20063.53 MB181 herë667 herë0
ReMiX Shqip > Dj Kosva - Hard valle shqip (techno)21/12/20064.92 MB308 herë2273 herë4
ReMiX Shqip > Dj Caja - Mix Slow21/12/20069.93 MB201 herë655 herë0
ReMiX Shqip > Dj Caja - Megamix Albanian21/12/200613.15 MB273 herë1232 herë1
ReMiX Shqip > Dj Caja - Keng Dasmash (Remix)21/12/20063.29 MB740 herë5375 herë32
ReMiX Shqip > Dj Caja - Genit ft Albana21/12/20063.14 MB168 herë362 herë0
ReMiX Shqip > Dj Caja & Dj Jani - Arta & Don Arbas21/12/20063.99 MB177 herë669 herë1
ReMiX Shqip > Dj Blive - Mix Lil Kim (B-Live Mix)21/12/20065.69 MB183 herë852 herë0
ReMiX Shqip > Dj Albalove - Albanian Crazybreak21/12/20063.45 MB237 herë1272 herë2
ReMiX Shqip > Dj Albalove - AlbaOrient Dance vs Hip Hop21/12/20063.09 MB193 herë1508 herë1
ReMiX Shqip > Dj Albalove - 2Pac OrientStyle ft Mentori & Oran G - Dridhe Trupin AlbaRemix21/12/20064.83 MB377 herë3541 herë1
ReMiX Shqip > DJ Real & Leonora - Perse (RMX)21/12/20064.22 MB182 herë332 herë0
ReMiX Shqip > DJ Lia One feat. DJ Arbi & Nusret Muqiqi - E Imja Je21/12/20063.84 MB189 herë503 herë3
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Tingulli 3, Nas & Eminem - Shum Lehte21/12/20063.01 MB217 herë914 herë4
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Tingulli 3, Hija e Jetes, Method Man, Redman21/12/20064.22 MB204 herë593 herë0
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Tingulli 3 & Jay Z - Bal 3d21/12/20063.47 MB202 herë1047 herë1
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. SeLA - Gasolina Remix21/12/20063.18 MB325 herë1665 herë1
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Etno Engjujt, Eminem, Missy & Kellis - Ti je bitch21/12/20064.13 MB207 herë848 herë1
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Etno Engjujt, DMX, Nas & 50 Cent - Etno II Rem21/12/20064.90 MB182 herë962 herë0
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Etno Engjujt - Club Shajze Remix21/12/20063.72 MB186 herë754 herë0
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Blero & Memli - Kthehu ty21/12/20064.52 MB188 herë754 herë0
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Blero & Busta Rhymes - Eja ti21/12/20063.36 MB181 herë754 herë3
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Adelina - Ah Kasandra Remix21/12/20063.60 MB204 herë568 herë0
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Adelina & Sean Paul - Po Du Mu Knaq Mix21/12/20062.39 MB240 herë1159 herë0
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat. Adelina & More - Vetem Per Ty Remix21/12/20064.31 MB176 herë694 herë0
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat MerY - Lean Back21/12/20063.47 MB208 herë805 herë0
ReMiX Shqip > DJ Arbi feat Etno Engjujt & R Kelly - Thong Thong Remix21/12/20063.96 MB216 herë1073 herë0
ReMiX Shqip > DJ Arbi - Loqkat e mija21/12/20063.71 MB254 herë1290 herë6
ReMiX Shqip > DJ Arbi - Candy Shop21/12/20063.22 MB265 herë1524 herë3
ReMiX Shqip > DJ Arbi - Aman Aman Party de21/12/20063.66 MB472 herë1573 herë0
ReMiX Shqip > Bum Girls ft. Cani ft. Adelina - Party Mix21/12/20067.72 MB233 herë1744 herë0
ReMiX Shqip > Albanian Dance Megamix 200421/12/200663.93 MB537 herë5659 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!