AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Minatori

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Minatori > Ne duart tua do te vdes - feat Ex King02/01/20082.48 MB817 herë5325 herë17
Minatori > Vetem une kam kohe per ty28/01/20073.55 MB585 herë2104 herë0
Minatori > Ti je C`do gje per Mua28/01/20072.97 MB521 herë1872 herë2
Minatori > Te Kujtoj dhe nuk kuptoj28/01/20072.67 MB701 herë2362 herë4
Minatori > Si shiu ne xham qe bjen28/01/20073.44 MB555 herë1699 herë1
Minatori > Shum mire u be qe shkove28/01/20073.10 MB515 herë1463 herë1
Minatori > Rruga eshte e gjate28/01/20072.74 MB439 herë1480 herë0
Minatori > Prane Shtepise tende Kaloj28/01/20072.83 MB528 herë1658 herë0
Minatori > Perseri28/01/20073.83 MB487 herë5278 herë3
Minatori > Orgazmi vjen prej Syve28/01/20073.05 MB444 herë1194 herë1
Minatori > Nuk mund te harroj28/01/20074.05 MB402 herë1384 herë1
Minatori > Ngosh te Dhimes28/01/20073.63 MB388 herë939 herë0
Minatori > Ndoshta jam i Cmendur28/01/20073.05 MB452 herë1397 herë1
Minatori > Nata me Shi28/01/20073.04 MB467 herë1639 herë3
Minatori > Me Pelqen si Vishesh28/01/20073.49 MB444 herë1456 herë2
Minatori > Kthehu ne Krapte28/01/20072.71 MB356 herë991 herë2
Minatori > Kjo kohe e eger S`eshte per ty28/01/20072.79 MB373 herë1068 herë0
Minatori > Edhe nje jete un do te pres28/01/20073.06 MB472 herë1814 herë1
Minatori > Dil nga Vetmia28/01/20073.94 MB399 herë2227 herë1
Minatori > Arjeta28/01/20072.65 MB495 herë1692 herë1
Minatori > T`dua sa Kosoven28/01/20073.58 MB662 herë4740 herë5
Minatori > T`dua sa Kosoven (Instrumentale)28/01/20074.12 MB438 herë2914 herë4
Minatori > Shfletoj Gazeten per ty mendoj28/01/20073.99 MB540 herë3154 herë11
Minatori > Ore e prishur28/01/20074.00 MB360 herë1000 herë0
Minatori > Nuk po me kerset28/01/20074.19 MB373 herë1519 herë3
Minatori > Nuk e di cka eshte mire28/01/20074.16 MB414 herë1073 herë0
Minatori > Nuk Besoj Ne Politike28/01/20073.94 MB372 herë1163 herë2
Minatori > Njeriu i fundit ne planete28/01/20073.20 MB360 herë1220 herë0
Minatori > Mose me shaj28/01/20072.85 MB386 herë1360 herë1
Minatori > Mos Harro Evrope28/01/20073.51 MB424 herë1124 herë1
Minatori > Molla me sherbet28/01/20074.87 MB550 herë3539 herë5
Minatori > Kenge Mllefi28/01/20073.89 MB409 herë1438 herë0
Minatori > Engjell28/01/20073.55 MB429 herë1522 herë1
Minatori > Emri yte eshte Plag28/01/20074.11 MB365 herë1146 herë2
Minatori > E di se do te Shoh28/01/20074.89 MB484 herë1598 herë1
Minatori > Coca Cola28/01/20072.38 MB421 herë1338 herë0
Minatori > Brezi im28/01/20074.37 MB323 herë1118 herë0
Minatori > Babai im28/01/20074.12 MB435 herë1850 herë1
Minatori > Me vjen te qaj, Me vjen te Shaj28/01/20074.81 MB493 herë1966 herë2
Minatori > Mihane28/01/20071.65 MB625 herë4096 herë5
Minatori > Udha e mbare te qoft21/12/20061.84 MB601 herë3546 herë0
Minatori > Ne duart tua do te vdes21/12/20063.25 MB492 herë2194 herë0
Minatori > Idioti im21/12/20061.43 MB482 herë1766 herë0
Minatori > A thua ender je ti21/12/20065.62 MB741 herë4856 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!