AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > O > Orinda Huta

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Orinda Huta > Albani - Tradhetia17/08/20083.78 MB415 herë4683 herë25
Orinda Huta > NRG Band - As fejes, as martese24/01/20083.41 MB392 herë11138 herë81
Orinda Huta > One23/12/20073.47 MB284 herë2268 herë14
Orinda Huta > Orinda dhe Soni - Xhan Xhan21/12/20063.20 MB327 herë2503 herë3
Orinda Huta > Hi Baby21/12/20063.02 MB482 herë1827 herë5
Orinda Huta > Harrova te mar fryme21/12/20064.50 MB347 herë3355 herë11

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!