AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > O > Odeta

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Odeta > Sex Bombe21/12/20063.18 MB275 herë1094 herë3
Odeta > S`te dua21/12/20064.35 MB194 herë456 herë0
Odeta > O ju vajza dhe ju djem21/12/20062.88 MB266 herë895 herë5
Odeta > Nese sme njeh21/12/20065.73 MB123 herë341 herë0
Odeta > Mos luaj me zjar21/12/20063.58 MB207 herë804 herë2
Odeta > Mire se erdhe dashuri21/12/20063.47 MB235 herë820 herë2
Odeta > Me pelqen21/12/20063.41 MB202 herë399 herë2
Odeta > Kthehu ti21/12/20063.05 MB134 herë366 herë0
Odeta > Kendo bashk me mua21/12/20065.20 MB107 herë392 herë0
Odeta > Jabanxhiu21/12/20063.17 MB196 herë776 herë0
Odeta > Deti21/12/20063.31 MB117 herë517 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!