AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gafur Murati

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gafur Murati > Prishtines21/12/20064.87 MB261 herë1285 herë2
Gafur Murati > Me lejoq21/12/20064.11 MB125 herë813 herë2
Gafur Murati > Mos te thash21/12/20064.07 MB174 herë941 herë4
Gafur Murati > Largohe ate ngarkese21/12/20065.34 MB170 herë650 herë2
Gafur Murati > Gjurmet ne zemer21/12/20066.00 MB198 herë1574 herë3
Gafur Murati > Fotografia21/12/20063.79 MB189 herë1381 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!