AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Naser Berisha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Naser Berisha > Pergjithmone29/03/20082.66 MB506 herë7416 herë28
Naser Berisha > Do te doja28/01/20073.01 MB749 herë8502 herë33
Naser Berisha > Cka nuk mbaron28/01/20073.19 MB323 herë1774 herë0
Naser Berisha > Vajet28/01/20073.85 MB212 herë1301 herë2
Naser Berisha > Prape do te kthehem28/01/20074.37 MB282 herë1778 herë1
Naser Berisha > Pa Fjale28/01/20073.16 MB236 herë1330 herë1
Naser Berisha > Jo mos thuaj28/01/20073.05 MB266 herë1474 herë1
Naser Berisha > Jeta Ime28/01/20073.39 MB255 herë1918 herë2
Naser Berisha > Haj Haj28/01/20073.54 MB247 herë1245 herë1
Naser Berisha > Gjurmet28/01/20073.56 MB201 herë1204 herë6
Naser Berisha > Dorontina28/01/20073.12 MB219 herë1163 herë5
Naser Berisha > Dil ne dere28/01/20073.18 MB220 herë1048 herë4
Naser Berisha > Shko ne Rrot21/12/20064.46 MB218 herë1954 herë12
Naser Berisha > Bjondina21/12/20064.35 MB653 herë5260 herë18
Naser Berisha > A me kujton21/12/20063.42 MB581 herë2870 herë16

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!