AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Meda

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Meda > Vjollca Haxhiu dhe Gold AG - Tkam fiksim05/07/20136.13 MB1276 herë326 herë0
Meda > Amaneti05/07/20135.88 MB1517 herë119 herë0
Meda > Haj medet05/07/20132.63 MB1391 herë161 herë0
Meda > Kalle, kalle05/07/20135.21 MB1340 herë164 herë0
Meda > Llokum05/07/20133.21 MB1141 herë180 herë0
Meda > Pika traftë05/07/20135.42 MB1207 herë150 herë0
Meda > Të dua05/07/20135.88 MB1323 herë144 herë0
Meda > Xhelozi dashni05/07/20136.09 MB1145 herë128 herë0
Meda > Moj dashni - Live08/05/20133.97 MB1086 herë122 herë0
Meda > Jusuf Gërvalla - Live08/05/20135.79 MB894 herë62 herë0
Meda > Të ka lali shpirt - Live08/05/20132.13 MB1201 herë165 herë0
Meda > O marak - Live08/05/20133.68 MB913 herë106 herë0
Meda > Jalla shofer - Live08/05/20133.59 MB1260 herë132 herë0
Meda > Unaza në gisht - Live08/05/20133.60 MB1057 herë118 herë0
Meda > Hajde me u knaq - Live08/05/20135.88 MB699 herë73 herë0
Meda > Ah dashni - Live08/05/20132.56 MB848 herë113 herë0
Meda > Pavarësia - Live08/05/20133.05 MB548 herë46 herë0
Meda > Dil një herë - Live08/05/20133.49 MB904 herë112 herë0
Meda > O sa mirë me qenë shqiptar - Live08/05/20133.20 MB533 herë62 herë0
Meda > Dua të puth - Live08/05/20131.86 MB829 herë73 herë0
Meda > Ku është ajo besë31/01/20132.91 MB1463 herë369 herë0
Meda > Edhe një herë31/01/20133.27 MB1279 herë274 herë0
Meda > Hajt se të vjen prej Zotit31/01/20136.79 MB1135 herë246 herë0
Meda > Vendi vend pa ty s`më nxen30/07/20123.35 MB2049 herë609 herë0
Meda > Of aman30/07/20123.51 MB1740 herë402 herë0
Meda > O marak30/07/20122.87 MB1557 herë426 herë0
Meda > O sa mire me qen Shqiptar30/07/20122.79 MB1365 herë397 herë0
Meda > Mashallah30/07/20122.80 MB1549 herë271 herë0
Meda > Kurr hallall30/07/20123.00 MB1627 herë227 herë0
Meda > Herë gëzim, herë hidhërim30/07/20123.55 MB1471 herë256 herë0
Meda > Bojsha be30/07/20123.53 MB2012 herë315 herë0
Meda > Dua të puth me publik30/07/20129.56 MB1258 herë150 herë0
Meda > Fajtor jam30/07/20123.60 MB1435 herë240 herë0
Meda > Sinani dhe Seldi - Kuq e zi30/07/20124.01 MB1182 herë548 herë0
Meda > Live 2012 - 630/07/20127.33 MB1238 herë121 herë0
Meda > Live 2012 - 530/07/20123.12 MB939 herë84 herë0
Meda > Live 2012 - 430/07/20124.68 MB1028 herë76 herë0
Meda > Live 2012 - 330/07/20123.01 MB998 herë100 herë0
Meda > Live 2012 - 230/07/201211.68 MB1158 herë90 herë0
Meda > Live 2012 - 130/07/20124.39 MB1086 herë96 herë0
Meda > Artiola Toska - Qaj e qesh03/08/20114.30 MB4371 herë2385 herë0
Meda > Fund02/08/20113.01 MB3990 herë864 herë0
Meda > Gojët e liga02/08/20113.26 MB2593 herë823 herë0
Meda > Jam në hall02/08/20112.59 MB2643 herë820 herë0
Meda > Dashurova02/08/20113.01 MB2643 herë898 herë0
Meda > Lum, lum02/08/20113.01 MB2343 herë605 herë0
Meda > Lamtumirë02/08/20113.63 MB3027 herë609 herë0
Meda > Faji jetim02/08/20113.13 MB2101 herë547 herë0
Meda > Moj dashni02/08/20113.14 MB2258 herë703 herë0
Meda > La ilahe il-Allah - DJ Trimy - Remix22/05/201110.32 MB2607 herë782 herë4
Meda > La ilahe il-Allah09/05/20113.40 MB3141 herë1301 herë2
Meda > 1 pikë loti - Live28/02/20114.85 MB2889 herë747 herë3
Meda > Jeta s`asht si lule - Live28/02/20115.13 MB2734 herë628 herë0
Meda > Këngë dashnisë - Live28/02/20117.02 MB2487 herë515 herë0
Meda > Tallava 228/02/20115.03 MB2543 herë559 herë0
Meda > Tallava 128/02/20117.17 MB2486 herë510 herë0
Meda > Nuk pranoj - Remix Dj Sina06/02/20113.79 MB2470 herë498 herë0
Meda > Nuk pranoj25/01/20113.46 MB2645 herë918 herë0
Meda > Kot, kot25/01/20113.14 MB2786 herë874 herë2
Meda > Ermal Fejzullahu - Veq me këngë - 201123/01/20113.81 MB2726 herë1035 herë3
Meda > Nuk pranoj23/01/20113.95 MB2368 herë459 herë0
Meda > Fjalë, fjalë23/01/20113.53 MB2619 herë799 herë1
Meda > Jetë, jetë02/07/20105.82 MB6043 herë2626 herë1
Meda > Lamtumirë02/07/20104.94 MB4556 herë1483 herë0
Meda > Zemra, zemrën kur e don02/07/20105.80 MB4831 herë1955 herë3
Meda > Mos gaboj02/07/20104.56 MB4235 herë1820 herë5
Meda > Ti s`ke zemër02/07/20105.82 MB4536 herë1578 herë1
Meda > Mos ma bëj hallall02/07/20104.92 MB5782 herë1330 herë1
Meda > E pamundur02/07/20104.86 MB5882 herë1469 herë2
Meda > Larg syve, larg zemrës02/07/20104.24 MB6218 herë1481 herë0
Meda > Pa prit, e pa kujtu02/07/20105.51 MB4312 herë1177 herë1
Meda > Herë t`du, herë s`të du02/07/20104.93 MB3968 herë1204 herë0
Meda > Thuhet e shkruhet01/07/20102.27 MB3694 herë1132 herë1
Meda > Jo, jo20/04/20102.73 MB4303 herë1523 herë4
Meda > Pa fat20/04/20102.97 MB6057 herë1481 herë1
Meda > Jeto ti jeto20/04/20103.33 MB3798 herë1228 herë2
Meda > Ti je larg07/07/20082.63 MB3653 herë15289 herë83
Meda > Qef qef07/07/20082.11 MB3856 herë11134 herë70
Meda > Pse pse07/07/20082.06 MB3529 herë9959 herë40
Meda > Perqafome07/07/20081.86 MB3842 herë12123 herë73
Meda > Nje minute07/07/20081.78 MB3321 herë6834 herë28
Meda > Kjo eshte jeta07/07/20081.97 MB3374 herë6639 herë34
Meda > As kafe e as llafe07/07/20081.75 MB3241 herë9144 herë39
Meda > E bukur09/05/20084.29 MB3421 herë13073 herë80
Meda > Ti gjithmone ishe09/05/20083.07 MB3623 herë10177 herë58
Meda > Festa e Pavaresise28/03/20085.32 MB2907 herë9191 herë98
Meda > Dj Doni - Drit e terr - Remix28/03/20084.51 MB2732 herë2020 herë4
Meda > Bajrami - Tallava30/12/20072.50 MB2887 herë12701 herë113
Meda > Bajrami - Fitilat e llampes30/12/20072.16 MB2738 herë9029 herë36
Meda > Ah moj zemer11/12/20073.11 MB3682 herë22297 herë600
Meda > Dj Doni - Vdis - Remix11/12/20074.91 MB2683 herë3630 herë31
Meda > Vdis07/12/20073.27 MB3918 herë18759 herë280
Meda > Harroj Pranverat - Live07/12/20074.50 MB4696 herë6757 herë70
Meda > Dj Caja Remix - Nuk të besoj26/10/20073.94 MB2605 herë553 herë0
Meda > Te uroj dhe ne heshtje te dashuroj 200721/07/20072.82 MB2990 herë9059 herë76
Meda > Sa i rand qenka ky takim 200721/07/20072.98 MB3242 herë9019 herë46
Meda > Mos qaj 200721/07/20073.46 MB3430 herë8324 herë68
Meda > Maturant 200721/07/20072.39 MB2899 herë4843 herë29
Meda > Larg, larg do jemi 200721/07/20072.70 MB3317 herë6352 herë27
Meda > Fol si dikur 200721/07/20072.70 MB3686 herë4141 herë12
Meda > Bjondine 200721/07/20073.29 MB3114 herë4951 herë37
Meda > AS met mire as met keq 200721/07/20073.85 MB3046 herë5271 herë18
Meda > A ke than a ske than 200721/07/20073.39 MB3475 herë5916 herë20
Meda > Më shkoj dora në telefon21/07/20072.50 MB3562 herë1898 herë3
Meda > Perseri fajtor jam 200727/06/20071.65 MB2935 herë5873 herë13
Meda > Live 2 (Me Ermalin)27/06/20074.40 MB2643 herë3248 herë21
Meda > Live (Me Ermalin)27/06/20075.49 MB2586 herë2860 herë5
Meda > Meda Live 2007 - 822/02/20071.95 MB2876 herë5363 herë12
Meda > Meda Live 2007 - 722/02/20074.96 MB2690 herë3735 herë14
Meda > Meda Live 2007 - 622/02/20077.54 MB2657 herë3229 herë14
Meda > Meda Live 2007 - 522/02/20075.69 MB2681 herë2776 herë5
Meda > Meda Live 2007 - 422/02/20072.07 MB2647 herë2593 herë8
Meda > Meda Live 2007 - 322/02/20072.13 MB2682 herë2908 herë5
Meda > Meda Live 2007 - 222/02/20073.18 MB2743 herë3331 herë2
Meda > Meda Live 2007 - 122/02/20073.65 MB3029 herë4989 herë10
Meda > Live - 45 min28/01/200730.49 MB3914 herë7675 herë23
Meda > Prit, prit20/01/20072.93 MB3222 herë1601 herë4
Meda > Pendohu21/12/20062.95 MB3626 herë5666 herë20
Meda > Nata e fundit21/12/20064.02 MB3797 herë10060 herë52
Meda > Edhe krejt boten me ta fal21/12/20065.14 MB3983 herë6613 herë36
Meda > 5 Minuta me mi dhan21/12/20064.58 MB3564 herë7208 herë12
Meda > S`jam pendu05/07/20062.64 MB3658 herë6897 herë15
Meda > Po t`kam thanë05/07/20062.57 MB3067 herë6273 herë7
Meda > Pikë, pikë05/07/20063.05 MB3821 herë6617 herë9
Meda > Nuk të besoj05/07/20063.13 MB3331 herë7757 herë27
Meda > Mos thirrë05/07/20062.98 MB3308 herë7768 herë17
Meda > Mos më thuaj shko05/07/20062.97 MB3850 herë8569 herë8
Meda > Mirë e keq05/07/20063.72 MB3539 herë7684 herë36
Meda > A më thirë, a mos me thirë05/07/20062.88 MB3479 herë13286 herë26
Meda > Ç`ke moj zemër05/07/20062.41 MB4668 herë13588 herë31
Meda > Ah dashni e vjetër05/07/20062.93 MB4123 herë17622 herë54

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!