AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Naim Krasniqi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Naim Krasniqi > Hajde mere çunin21/02/20073.35 MB346 herë1121 herë0
Naim Krasniqi > Zemra Genjeshtare21/12/20063.96 MB291 herë1534 herë0
Naim Krasniqi > Une edhe ti21/12/20063.95 MB290 herë1301 herë2
Naim Krasniqi > Shiu i Veres21/12/20064.76 MB409 herë3518 herë14
Naim Krasniqi > Lamtumire21/12/20065.21 MB250 herë1659 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!