AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rozana Radi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rozana Radi > Ti ske zemër02/10/20123.24 MB215 herë138 herë0
Rozana Radi > O sa mirë me qen shqiptar04/08/20125.16 MB230 herë301 herë0
Rozana Radi > Aragona Band - Tepër jemi dashtë01/08/20125.88 MB131 herë96 herë0
Rozana Radi > Kiss me Rozy03/08/20115.91 MB949 herë672 herë0
Rozana Radi > Çokollada06/05/20114.44 MB467 herë199 herë0
Rozana Radi > NoiZy - FLY Zemer FLY17/08/20084.26 MB492 herë2851 herë23
Rozana Radi > Dj Doni - Jepi gaz - Remix28/03/20084.47 MB409 herë1669 herë2
Rozana Radi > Rrotullo me gisht 200706/08/20073.23 MB334 herë1021 herë2
Rozana Radi > Oj zogo 200706/08/20073.30 MB265 herë552 herë0
Rozana Radi > O ku po shkon me ato dimia 200706/08/20074.09 MB289 herë497 herë0
Rozana Radi > Mos me kerko 200706/08/20071.68 MB184 herë478 herë0
Rozana Radi > Dy tela cifteli 200706/08/20072.53 MB324 herë752 herë0
Rozana Radi > Dridhe vasho shtatin 200706/08/20073.39 MB260 herë575 herë0
Rozana Radi > Dashnia 200706/08/20072.55 MB175 herë392 herë0
Rozana Radi > Fol zemer Fol21/12/20062.87 MB2016 herë1503 herë3
Rozana Radi > Byc byc baby21/12/20063.60 MB683 herë801 herë0
Rozana Radi > Bodigardy i zones21/12/20063.42 MB256 herë615 herë0
Rozana Radi > As te molla as te dardha21/12/20062.75 MB334 herë960 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!