AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mariza Ikonomi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mariza Ikonomi > Udhët janë të bukura31/01/20134.57 MB114 herë43 herë0
Mariza Ikonomi > Dëshirë21/04/20102.95 MB394 herë263 herë0
Mariza Ikonomi > Vazhdoj këndojë21/04/20104.09 MB301 herë180 herë0
Mariza Ikonomi > Edhe fati qan (feat Erion Korini)06/09/20074.42 MB295 herë2145 herë1
Mariza Ikonomi > Remix missing u21/12/20064.75 MB150 herë412 herë0
Mariza Ikonomi > Ne Bankat e Shkolles - Remix21/12/20064.49 MB192 herë639 herë1
Mariza Ikonomi > Zjarin do ta gjej21/12/20063.54 MB184 herë873 herë1
Mariza Ikonomi > Zemra ime rreh21/12/20063.62 MB155 herë805 herë0
Mariza Ikonomi > Piste 1321/12/20063.61 MB136 herë447 herë0
Mariza Ikonomi > Piano e vjeter21/12/20064.55 MB318 herë2285 herë0
Mariza Ikonomi > Nuk dua te jem21/12/20063.86 MB286 herë1115 herë2
Mariza Ikonomi > Nuk dua te jem (Live)21/12/20063.58 MB114 herë312 herë0
Mariza Ikonomi > Kur zbrisja shkallet21/12/20063.49 MB207 herë914 herë0
Mariza Ikonomi > A mundet te jetoj pa ty21/12/20066.50 MB206 herë1911 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!