AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Eranda Libohova

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Eranda Libohova > Ky marak06/02/20133.50 MB287 herë146 herë0
Eranda Libohova > Big Basta - Modeli më i mirë21/04/20103.26 MB475 herë202 herë0
Eranda Libohova > Ti me harro24/01/20083.92 MB440 herë4778 herë8
Eranda Libohova > Ti mbetesh pranvera24/01/20084.00 MB327 herë1735 herë0
Eranda Libohova > Se une vdes per ty24/01/20083.66 MB513 herë3270 herë4
Eranda Libohova > Renda ne lendina24/01/20083.14 MB333 herë1333 herë2
Eranda Libohova > I kam te gjitha24/01/20083.61 MB550 herë2108 herë7
Eranda Libohova > Harrakate24/01/20083.80 MB577 herë1431 herë1
Eranda Libohova > Dardha rrumbullake24/01/20083.53 MB576 herë1546 herë2
Eranda Libohova > Coco dhe kakao24/01/20083.14 MB550 herë3113 herë17
Eranda Libohova > Ah sikur ta dish24/01/20083.72 MB727 herë9143 herë47
Eranda Libohova > 25 gershetat24/01/20082.96 MB443 herë1404 herë2
Eranda Libohova > Vetem nuk jam24/01/20083.30 MB271 herë2010 herë5
Eranda Libohova > Shtegtimi (Me Irmen)27/06/20075.10 MB289 herë995 herë0
Eranda Libohova > Lemza07/03/200754.50 KB394 herë2274 herë3
Eranda Libohova > Fëmija i parë07/03/20073.81 MB364 herë1427 herë2
Eranda Libohova > Kënga e gjyshes07/03/20073.72 MB522 herë1545 herë9
Eranda Libohova > Vajzat e fshatit tim07/03/20073.63 MB1239 herë1304 herë3
Eranda Libohova > Me Prit21/12/20064.03 MB268 herë1703 herë0
Eranda Libohova > Ne fund te pijme21/12/20064.26 MB314 herë1418 herë1
Eranda Libohova > Kenge gurbeti21/12/20063.18 MB428 herë1692 herë2
Eranda Libohova > Buzet me ishin21/12/20064.82 MB559 herë3854 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!