AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rovena Dilo

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rovena Dilo > Dorëzohem30/04/20104.90 MB388 herë380 herë1
Rovena Dilo > Çelëm30/04/20104.32 MB158 herë104 herë0
Rovena Dilo > Fama30/04/20104.04 MB145 herë83 herë0
Rovena Dilo > Fjalët e qiriut30/04/20104.17 MB193 herë107 herë0
Rovena Dilo > Thellëzat30/04/20104.97 MB97 herë71 herë0
Rovena Dilo > Më dhe dritë nga syri yt30/04/20104.15 MB129 herë89 herë0
Rovena Dilo > Kurr mos më lësho - Remix30/04/20104.82 MB131 herë75 herë0
Rovena Dilo > Mëmëdheu30/04/20104.04 MB129 herë86 herë0
Rovena Dilo > Mimoza e dashurisë30/04/20104.17 MB251 herë144 herë0
Rovena Dilo > Kam frikë nga dashuria30/04/20104.05 MB190 herë112 herë0
Rovena Dilo > Ftujka30/04/20105.91 MB83 herë40 herë0
Rovena Dilo > Dega e dafinës30/04/20105.79 MB89 herë53 herë0
Rovena Dilo > Si zogj me cicërima30/04/20103.90 MB134 herë92 herë0
Rovena Dilo > Nën kurorën e ullirit30/04/20103.59 MB92 herë43 herë0
Rovena Dilo > Përtej kohës - Bonus Track30/04/20104.55 MB87 herë55 herë0
Rovena Dilo > Sajmir Braho - Kur xhirohej një film08/03/20071.26 MB136 herë1500 herë4
Rovena Dilo > Udhëtim në pranverë08/03/20073.50 MB127 herë989 herë0
Rovena Dilo > Mimoza e dashurisë07/03/20073.31 MB181 herë877 herë1
Rovena Dilo > Në moshën e rinisë07/03/20073.23 MB133 herë1152 herë0
Rovena Dilo > Vajzë me kacurela07/03/20073.22 MB126 herë827 herë0
Rovena Dilo > Këputa një gjethe dafinë07/03/20074.71 MB97 herë769 herë0
Rovena Dilo > Per nje cast me ndali Zemra21/12/20064.07 MB196 herë2271 herë3
Rovena Dilo > Jeta eshte e shenjet21/12/20063.98 MB98 herë723 herë0
Rovena Dilo > Fjalet....21/12/20064.31 MB92 herë661 herë0
Rovena Dilo > Dashuria21/12/20063.45 MB158 herë848 herë1
Rovena Dilo > Ante i tokes sime21/12/20064.44 MB118 herë1292 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!