AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Elvana Gjata

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Elvana Gjata > Kaos dhe P.I.N.T - Fake - Remix06/07/20138.65 MB361 herë117 herë0
Elvana Gjata > 2po2 - Beso - Official RMX14/05/20136.53 MB462 herë127 herë0
Elvana Gjata > Mc Kresha - 199008/05/20136.30 MB507 herë323 herë0
Elvana Gjata > 2po2 - Beso23/03/20137.20 MB541 herë278 herë0
Elvana Gjata > As ti - Acoustic Live16/02/20134.99 MB424 herë138 herë0
Elvana Gjata > Anonim - Acoustic Live16/02/20135.52 MB191 herë129 herë0
Elvana Gjata > Mëngjesi i kësaj here - Acoustic Live16/02/20135.65 MB336 herë155 herë0
Elvana Gjata > Pak nga pak - Acoustic Live16/02/20135.69 MB364 herë126 herë0
Elvana Gjata > Si une - Acoustic Live16/02/20135.35 MB948 herë232 herë0
Elvana Gjata > Fake14/02/20135.15 MB438 herë177 herë0
Elvana Gjata > Fadil Gjakova - Kush jam unë31/07/20123.45 MB306 herë197 herë0
Elvana Gjata > Afër dhe larg03/08/20113.84 MB2808 herë3103 herë0
Elvana Gjata > Kudo që jam - Extended Version29/05/20116.99 MB887 herë1004 herë0
Elvana Gjata > Me ty11/04/20114.70 MB1062 herë1261 herë0
Elvana Gjata > Flori - Dj Neti - Remix11/04/20113.45 MB613 herë293 herë0
Elvana Gjata > Flori - Zemra ndal24/03/20113.79 MB1036 herë966 herë0
Elvana Gjata > I wanna bring it up23/01/20113.32 MB707 herë417 herë0
Elvana Gjata > Fugaa - Mamani nejen09/08/20103.03 MB1082 herë1596 herë3
Elvana Gjata > Zemër të kam26/07/20103.54 MB962 herë879 herë0
Elvana Gjata > A ke ti zemër18/07/20103.12 MB931 herë1648 herë3
Elvana Gjata > Vetes - Remix17/08/20085.92 MB1177 herë10026 herë73
Elvana Gjata > Vetes28/07/20083.49 MB660 herë7272 herë33
Elvana Gjata > Ciara - Vetem ty te kam - Dj Teko Remix21/05/20085.15 MB539 herë1319 herë3
Elvana Gjata > Ku jeton dashuria30/10/20074.98 MB730 herë5986 herë95
Elvana Gjata > DJ da LEu - Mamës - BeatMix06/09/20079.22 MB413 herë2033 herë6
Elvana Gjata > DJ IssaK - ft. Tingulli 3nt - Mames - Babes06/09/20073.91 MB539 herë1155 herë0
Elvana Gjata > Dj Blindi - Mamës - Remix06/08/20074.03 MB414 herë750 herë5
Elvana Gjata > Te dy (Me Tingullin 3)21/07/20073.12 MB823 herë4683 herë10
Elvana Gjata > Vetem ty te kam 200721/07/20073.34 MB601 herë5035 herë18
Elvana Gjata > Nushu ime 200721/07/20072.93 MB600 herë2325 herë4
Elvana Gjata > Mos u fsheh 200721/07/20072.95 MB466 herë2368 herë5
Elvana Gjata > Jeton per mua ai 200721/07/20073.86 MB465 herë3140 herë3
Elvana Gjata > Ani, ani 200721/07/20072.77 MB711 herë4572 herë10
Elvana Gjata > Mames 200727/06/20073.79 MB796 herë8132 herë13
Elvana Gjata > Vetem zoti e din21/12/20062.89 MB570 herë4233 herë5
Elvana Gjata > Te kam xhan21/12/20064.43 MB783 herë5847 herë5
Elvana Gjata > Loqka jeme20/12/20062.73 MB723 herë1620 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!