AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Ledina Celo

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ledina Celo > Më ndez30/01/20138.61 MB91 herë42 herë0
Ledina Celo > Ti je si hije07/07/20104.29 MB468 herë251 herë0
Ledina Celo > Dangerous21/04/20102.98 MB259 herë146 herë0
Ledina Celo > E huaj jam 200727/06/20074.69 MB239 herë1065 herë0
Ledina Celo > Loje dashurie (Me Memlin)20/12/20063.50 MB177 herë894 herë0
Ledina Celo > Vec njerit zemren do tja fal20/12/20063.51 MB151 herë672 herë1
Ledina Celo > Te dua se je ti20/12/20066.54 MB310 herë1090 herë1
Ledina Celo > Njeriut i therasim20/12/20064.31 MB118 herë446 herë0
Ledina Celo > Miss bukurie20/12/20063.42 MB143 herë511 herë0
Ledina Celo > Iken pa adrese20/12/20063.96 MB157 herë666 herë1
Ledina Celo > Fal20/12/20063.74 MB170 herë1414 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!