AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > I > Iliret

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Iliret > Qaj Mirvete07/04/20133.00 MB444 herë232 herë0
Iliret > Oj Kosovë01/02/20134.13 MB370 herë141 herë0
Iliret > Rini thuaja këngës30/01/20135.51 MB490 herë275 herë0
Iliret > Magdalena30/01/20134.99 MB430 herë186 herë0
Iliret > Mihrije Braha - Minire moj motër12/08/20123.70 MB467 herë341 herë0
Iliret > Mixha Mursel26/06/20105.52 MB962 herë868 herë0
Iliret > Pran teje Kaloj20/12/20063.05 MB844 herë3456 herë5
Iliret > Ne menyren Tende Jeto20/12/20062.98 MB514 herë2527 herë0
Iliret > Treni per N`Prizren20/12/20061.14 MB821 herë3463 herë5
Iliret > Treni i Fundit20/12/20061.18 MB722 herë2646 herë1
Iliret > Sa e sa vite kan kalu20/12/20062.87 MB1078 herë4638 herë4
Iliret > Oj Kosove ty tkam Hajmali20/12/20061.60 MB742 herë4372 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!