AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > H > Hidaver Osmani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Hidaver Osmani > Nora21/02/20074.21 MB302 herë1951 herë3
Hidaver Osmani > Mallkoj Veten20/12/20063.50 MB287 herë1572 herë0
Hidaver Osmani > E pa Bese20/12/20063.50 MB234 herë1770 herë5
Hidaver Osmani > A eshte mekat20/12/20062.56 MB211 herë1609 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!