AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Lindi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Lindi > Zemra ime ste harron21/12/20063.35 MB93 herë1118 herë2
Lindi > Vallzoni ju qika21/12/20063.17 MB72 herë883 herë2
Lindi > Sabina21/12/20063.67 MB54 herë770 herë0
Lindi > Ku je tash moj21/12/20063.29 MB50 herë901 herë0
Lindi > Kthema zemren time21/12/20063.90 MB57 herë1347 herë0
Lindi > E di se jam fajtor21/12/20063.13 MB41 herë972 herë2
Lindi > Diqka do te ndodh21/12/20062.97 MB41 herë1096 herë0
Lindi > Amane tala21/12/20064.69 MB59 herë2205 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!