AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bimi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bimi > Hajt, hajt moj shyret23/11/20064.42 MB113 herë815 herë0
Bimi > Vendo doren ne zemer23/11/20064.90 MB102 herë860 herë1
Bimi > Sonte dua me u pi23/11/20064.36 MB105 herë1345 herë7
Bimi > Po bien tupani23/11/20063.75 MB60 herë660 herë0
Bimi > Je martu23/11/20065.47 MB87 herë793 herë1
Bimi > Jane mallzuar motrat per nje vella23/11/20067.17 MB53 herë562 herë0
Bimi > I ke ra pishmanit23/11/20064.67 MB53 herë657 herë2
Bimi > Hajt mashallah, mashallah23/11/20065.14 MB84 herë694 herë0
Bimi > Hajde, hajde shko23/11/20064.63 MB58 herë803 herë0
Bimi > Gurbet ti me ke mashtru23/11/20065.26 MB66 herë1261 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!