AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Besa Kokëdhima

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Besa Kokëdhima > Kalorësi i natës15/02/20114.91 MB564 herë357 herë0
Besa Kokëdhima > Pa yllin tënd30/10/20074.29 MB459 herë1538 herë11
Besa Kokëdhima > Unik18/06/20073.33 MB417 herë1589 herë5
Besa Kokëdhima > Tani të dua20/12/20064.00 MB441 herë1035 herë2
Besa Kokëdhima > Te dua ty30/10/20062.94 MB416 herë3856 herë6
Besa Kokëdhima > Si motra30/10/20063.28 MB1852 herë2987 herë1
Besa Kokëdhima > Parajsa, parajsa30/10/20063.97 MB259 herë1363 herë0
Besa Kokëdhima > Ndale me ngadale30/10/20063.38 MB282 herë1758 herë0
Besa Kokëdhima > Mengjesi im je ti30/10/20062.99 MB362 herë1870 herë5
Besa Kokëdhima > Malli im30/10/20062.80 MB314 herë1541 herë1
Besa Kokëdhima > Leshoje30/10/20064.44 MB334 herë1717 herë1
Besa Kokëdhima > Lamtumire30/10/20063.74 MB302 herë2162 herë2
Besa Kokëdhima > Kenga e vetmise30/10/20064.38 MB272 herë2309 herë1
Besa Kokëdhima > Hajde30/10/20064.28 MB258 herë3789 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!