AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Arba Mehmeti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Arba Mehmeti > Kenge per Adem Jasharin30/10/20063.36 MB128 herë1086 herë1
Arba Mehmeti > Fluturoj permbi debore30/10/20063.42 MB80 herë1261 herë3
Arba Mehmeti > Shtrove sofren moj Tetove30/10/20062.41 MB100 herë541 herë0
Arba Mehmeti > Kur m`do kenga jam e madhe30/10/20062.47 MB52 herë367 herë0
Arba Mehmeti > Vijme tek ti o Det30/10/20062.50 MB45 herë295 herë1
Arba Mehmeti > Tri gjezat30/10/20062.71 MB42 herë315 herë1
Arba Mehmeti > Fotografia e gjyshes30/10/20063.28 MB43 herë505 herë1
Arba Mehmeti > Jemi dy motra30/10/20063.13 MB59 herë585 herë5
Arba Mehmeti > Mona Liza30/10/20062.99 MB46 herë357 herë1
Arba Mehmeti > Mos u mbur o lepurosh30/10/20062.56 MB55 herë325 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!