AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Leonora Bahiti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Leonora Bahiti > S`të lejoj25/10/20064.11 MB100 herë945 herë0
Leonora Bahiti > Premtimi25/10/20063.07 MB63 herë680 herë0
Leonora Bahiti > Kush te morri25/10/20063.05 MB71 herë732 herë0
Leonora Bahiti > Hey baby25/10/20062.96 MB57 herë791 herë1
Leonora Bahiti > Mos luaj me mua25/10/20063.28 MB82 herë801 herë0
Leonora Bahiti > Perse25/10/20063.40 MB138 herë721 herë1
Leonora Bahiti > Do vazhdoj te pi tekilla25/10/20063.79 MB125 herë1590 herë3
Leonora Bahiti > Harroje puthjen time25/10/20063.56 MB224 herë1812 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!