AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Alma Bektashi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Alma Bektashi > Bla, bla19/11/20074.07 MB218 herë593 herë2
Alma Bektashi > Sidrit Bejleri - Kur perendon dielli08/03/20073.95 MB188 herë1584 herë1
Alma Bektashi > Vikena Kamenica - Ku shkoi vallë ai djalë08/03/20072.61 MB555 herë1349 herë0
Alma Bektashi > Vendi im07/03/20073.69 MB158 herë802 herë0
Alma Bektashi > Çelu si mimoza07/03/20073.13 MB112 herë739 herë0
Alma Bektashi > Gjethet ranë07/03/20073.62 MB153 herë732 herë1
Alma Bektashi > Vet ke mbet07/03/20073.66 MB127 herë846 herë5
Alma Bektashi > Të kërkoj30/10/20063.94 MB154 herë1099 herë0
Alma Bektashi > Shpirt25/10/20064.82 MB128 herë1087 herë0
Alma Bektashi > Nuk ka tjeter si ai25/10/20064.23 MB232 herë1529 herë2
Alma Bektashi > Më mungon25/10/20065.26 MB208 herë1613 herë1
Alma Bektashi > Iluzion25/10/20066.55 MB105 herë729 herë1
Alma Bektashi > Ike25/10/20065.60 MB112 herë738 herë0
Alma Bektashi > Hajde, hajde djalo25/10/20065.22 MB229 herë1606 herë1
Alma Bektashi > Eja ti25/10/20064.60 MB168 herë1352 herë0
Alma Bektashi > Do të pres25/10/20064.33 MB249 herë1865 herë0
Alma Bektashi > S`dua të gaboj25/10/20064.57 MB128 herë845 herë1
Alma Bektashi > Të genjen ai25/10/20065.61 MB261 herë1716 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!