AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rrufeja

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rrufeja > Boo bitch (feat Hija e jetes)20/09/20062.94 MB79 herë2689 herë5
Rrufeja > Ai me ben te shkrihem (feat Fitorja)20/09/20063.63 MB74 herë2205 herë1
Rrufeja > Mos um prek n`tel (feat Chika)20/09/20064.40 MB69 herë2355 herë3
Rrufeja > Rrufeja party (feat 2 po 2)20/09/20063.58 MB43 herë1777 herë2
Rrufeja > Pimp i rruges (feat 2 po 2)20/09/20063.38 MB42 herë1332 herë0
Rrufeja > Si rrufeja bie e qaj20/09/20063.54 MB32 herë931 herë0
Rrufeja > Rrufeja eshte emer qe nuk harrohet20/09/20064.04 MB46 herë863 herë0
Rrufeja > Dridhu zemer20/09/20063.69 MB75 herë1918 herë0
Rrufeja > Dita jeme me 420/09/20063.52 MB37 herë1047 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!