AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > Tjera

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Tjera > Bardha - Tallava20/07/20134.68 MB177 herë44 herë0
Tjera > Xhide Morina - Tallava20/07/20135.37 MB128 herë41 herë0
Tjera > Endrit Duraku - Tallava20/07/20136.88 MB141 herë25 herë0
Tjera > Genci Thaqi - Tallava20/07/20137.49 MB103 herë29 herë0
Tjera > Ernim Ibrahimi - Tallava20/07/20135.60 MB190 herë34 herë0
Tjera > Vëllezrit Qukovci - Tallava20/07/20137.29 MB218 herë31 herë0
Tjera > Motrat Hajzeri - Tallava20/07/20134.72 MB383 herë86 herë0
Tjera > Meti Maloku - Tallava20/07/20137.64 MB344 herë82 herë0
Tjera > Princ Valentino Corleone - Absolut25/10/20124.83 MB167 herë142 herë0
Tjera > Sabina Dana - Motivi je ti03/08/20113.68 MB183 herë70 herë0
Tjera > Beatrix Ramosaj - E dua beat-in07/07/20112.86 MB171 herë54 herë0
Tjera > Beatrix Ramosaj - Let me love you06/07/20113.26 MB135 herë49 herë0
Tjera > Evi Reci - Dhe jemi të dy22/06/20113.72 MB115 herë55 herë0
Tjera > Ester Hoxha dhe Noizy - Të urrej se të dua22/06/20113.22 MB195 herë136 herë0
Tjera > Potpuri këngësh me yjet - II04/06/201113.96 MB419 herë136 herë0
Tjera > Potpuri këngësh me yjet - I04/06/201114.02 MB358 herë121 herë0
Tjera > Vëllezërit Sejdiu - Moj e mira flokët me kanë22/03/20112.66 MB320 herë112 herë0
Tjera > Njishi - Tetova12/02/20119.97 MB284 herë60 herë0
Tjera > Ergys Estrefi n Illyrian Band - Dance ep Illyrian23/01/20116.46 MB111 herë15 herë0
Tjera > Lyric Master - Darka23/01/20112.45 MB162 herë79 herë4
Tjera > Gëzim Nika - O sa mir që jam shqiptar10/09/20103.20 MB488 herë338 herë0
Tjera > Viki - Dilema07/07/20102.87 MB168 herë52 herë0
Tjera > Xhavit Avdyli - Herë dritë herë terr07/07/20102.98 MB167 herë38 herë0
Tjera > Zina - Bardhë e zi07/07/20102.99 MB140 herë25 herë0
Tjera > Xhema - Gjithmonë07/07/20103.56 MB163 herë23 herë0
Tjera > V.I.R Clan - Loti i dashurisë07/07/20102.95 MB139 herë25 herë0
Tjera > Silva Brahimi - Shijo jetën07/07/20103.06 MB151 herë25 herë0
Tjera > Rita - Mos ma fshij unazën07/07/20102.80 MB188 herë45 herë0
Tjera > Premtimi - Para meje07/07/20103.33 MB124 herë17 herë0
Tjera > Monda - Veq i imi07/07/20102.77 MB161 herë43 herë0
Tjera > Liridona Jaha - Ke ndryshuar07/07/20102.92 MB124 herë20 herë0
Tjera > Keti - Kur zemra ndalet07/07/20103.06 MB142 herë22 herë0
Tjera > Arbnora - Mjaft kam pritur07/07/20103.15 MB133 herë24 herë0
Tjera > Flori - Durt nalt21/06/20103.73 MB228 herë75 herë1
Tjera > Arben feat Flori - Without You19/06/20104.39 MB171 herë59 herë0
Tjera > Kaltrina Molliqaj - Shiu që bjen25/05/20103.29 MB169 herë45 herë0
Tjera > Adelina Ahmeti - I kujtoj une26/04/20105.80 MB188 herë36 herë0
Tjera > Rrufeja ft Fitorja - Ai me ben17/08/20083.63 MB134 herë619 herë0
Tjera > Ardian - Fshij lotet moj nene17/08/20083.34 MB157 herë874 herë1
Tjera > Ylker Baliu - Kujtimet sjan shuar17/08/20083.14 MB140 herë504 herë7
Tjera > Ylker Baliu - Vuaj per ty17/08/20084.26 MB123 herë794 herë7
Tjera > Luan Durmishi - Vetem per nje nate29/07/20084.57 MB136 herë437 herë5
Tjera > Blerim Jakupi - Per Ty29/07/20083.83 MB137 herë373 herë0
Tjera > Shota Baraliu - Nuk di qka don29/07/20083.67 MB151 herë329 herë3
Tjera > San Petro - Ne Plazh28/07/20084.32 MB101 herë320 herë1
Tjera > Crazy Girl - Per nje moment28/07/20083.00 MB144 herë257 herë0
Tjera > Rasim Sopi - Maturant21/05/20083.72 MB144 herë827 herë2
Tjera > Teuta Shabani - Ti nuk dashurohesh29/03/20082.69 MB140 herë1652 herë1
Tjera > Shpresa - Kur ty ste kam29/03/20082.95 MB126 herë1521 herë3
Tjera > Halime Mani - Ty kur nuk te kam29/03/20083.48 MB131 herë978 herë16
Tjera > Arber Elezi - Pse ty te doja29/03/20083.08 MB131 herë1204 herë10
Tjera > Era feat Elvira - Choko Sexy29/03/20083.57 MB125 herë730 herë1
Tjera > Besniku - Mihane24/01/20083.26 MB184 herë1658 herë1
Tjera > Saran Kalaveshi - U hargju dashuria11/01/20085.37 MB115 herë900 herë2
Tjera > Red Spot - Pse te dua11/01/20084.35 MB164 herë1175 herë43
Tjera > Lina - Mke premtu11/01/20084.69 MB113 herë953 herë8
Tjera > Elvana Sadriu - Kthehu prap11/01/20084.65 MB162 herë1007 herë8
Tjera > Linda Drenovci - Digjem11/01/20083.71 MB133 herë858 herë6
Tjera > Mimoza Asllani - Hape zemren time11/01/20083.03 MB131 herë640 herë5
Tjera > Shemi - Kthehem sot e kthehem neser11/01/20083.89 MB142 herë1027 herë2
Tjera > Juled Beqiri - Mundohem te ta fal11/01/20083.93 MB133 herë2812 herë142
Tjera > Korab Jetishi - Xhepi02/01/20083.16 MB169 herë3800 herë64
Tjera > Irena - Flas02/01/20083.12 MB113 herë633 herë0
Tjera > Arbresha Hajdari - Per ty02/01/20088.03 MB136 herë818 herë46
Tjera > Rati - Qeleshja02/01/20083.43 MB139 herë446 herë3
Tjera > Bardhyl Spahija - Napoloni02/01/20089.68 MB178 herë646 herë1
Tjera > Lina - Me ke pas thane30/12/20073.06 MB116 herë890 herë4
Tjera > Agron Miftari - Prej sabahit30/12/20073.44 MB150 herë582 herë1
Tjera > Violeta Demaj - Syte e zi30/12/20074.73 MB193 herë638 herë22
Tjera > Violet Demaj - Ti po shkone30/12/20073.79 MB128 herë414 herë11
Tjera > Ismet Peja - Gazel30/12/20076.90 MB178 herë917 herë1
Tjera > Gentian Gojani - Syzeza30/12/20074.76 MB173 herë486 herë30
Tjera > Mimoza - Cka kam ne zemer27/12/20072.84 MB139 herë791 herë1
Tjera > Luljeta - Oh sa te dua27/12/20073.68 MB147 herë603 herë3
Tjera > Emine - E kam nje halle27/12/20073.65 MB148 herë704 herë2
Tjera > Linda - Bandilli27/12/20074.88 MB118 herë312 herë0
Tjera > Zaim Hasrama - Jalla Shofer23/12/20074.41 MB227 herë1387 herë2
Tjera > Motrat Haziri - Dashuria23/12/20073.22 MB136 herë830 herë0
Tjera > Motrat Haziri - Ah dashni, dashni e rende23/12/20072.84 MB145 herë824 herë1
Tjera > Mirsad Shabani - Rmx Popullore23/12/20074.06 MB152 herë718 herë0
Tjera > Adelina, Fatoni feat Dashi - Te blini23/12/20072.84 MB119 herë556 herë0
Tjera > Vjollca - Nje moment11/12/20072.54 MB147 herë1314 herë8
Tjera > Vjollca - Krejt i kam11/12/20073.11 MB120 herë1351 herë3
Tjera > Vellezerit Abazi - Isha ne vetmi07/12/20075.94 MB274 herë2877 herë67
Tjera > Valbona Ostreni - Mike Mediatike19/11/20074.24 MB124 herë2806 herë25
Tjera > Samanta Karavella - Iluzion19/11/20075.30 MB161 herë1465 herë11
Tjera > Mateus Froko - Pran zemres me ke19/11/20074.20 MB111 herë636 herë2
Tjera > Master Bass 25 - Kam stres19/11/20074.88 MB118 herë799 herë6
Tjera > Joana - Me Mungon19/11/20075.13 MB154 herë1872 herë54
Tjera > Erga Halilaj - Pa Kthim19/11/20075.48 MB194 herë641 herë3
Tjera > Burn - Nuk ja vlen19/11/20074.86 MB114 herë1301 herë20
Tjera > Xhuliana - Dhe sa kohe19/11/20074.42 MB118 herë434 herë4
Tjera > Vitmar Basha - Akoma tona19/11/20075.24 MB101 herë473 herë1
Tjera > Vini - Endrat nuk kan fund19/11/20075.57 MB117 herë579 herë5
Tjera > Valon Shehu - Mi mbyll syte19/11/20075.82 MB139 herë632 herë10
Tjera > Shapsa dhe Big Basta - Erdhi koha19/11/20074.55 MB115 herë490 herë1
Tjera > Lena - Plazhi i kujtimeve19/11/20074.58 MB135 herë447 herë7
Tjera > Jetmir Hyseni - Princesh e Kafeteris19/11/20074.90 MB168 herë693 herë65
Tjera > Grupi 02 90 - Jena19/11/20074.72 MB135 herë539 herë3
Tjera > Eresira Jetes - Energy19/11/20073.78 MB109 herë313 herë0
Tjera > Energy Band - Hajde me mu nji nate19/11/20075.23 MB165 herë1139 herë6
Tjera > Emi Reci - Zjarr i haruar19/11/20075.42 MB115 herë499 herë4
Tjera > Djemt e Detit - Ne Udhekryq19/11/20076.61 MB136 herë753 herë4
Tjera > Ana Cakuli - U sherova19/11/20074.53 MB111 herë1016 herë18
Tjera > Vedat Ademi - Mall qe djeg30/10/20075.00 MB164 herë922 herë1
Tjera > Seldi - Goc Trendi30/10/20076.17 MB220 herë683 herë7
Tjera > Noisi - Vec per ty30/10/20072.86 MB122 herë612 herë4
Tjera > Marsida S dhe Arber A - Hapa dashurie30/10/20074.47 MB107 herë697 herë3
Tjera > Jorida Zaimi - Ti dikur si nje zot30/10/20075.16 MB110 herë378 herë1
Tjera > Hermens - Ndijej30/10/20076.07 MB100 herë282 herë0
Tjera > GilanG dhe B2N - WOW30/10/20073.38 MB105 herë629 herë2
Tjera > Emi Bogdo - E shkuara shkon30/10/20076.34 MB107 herë496 herë5
Tjera > Dorina Muceku - Sdua30/10/20075.33 MB141 herë348 herë1
Tjera > Celbaniks - Dua te dal dhe te kthehem prap30/10/20075.20 MB101 herë307 herë0
Tjera > Blerina Matraku - U tha30/10/20075.22 MB126 herë475 herë6
Tjera > Anjeza Qosa - Dimension30/10/20073.12 MB109 herë381 herë2
Tjera > Ani Cuedari - Ste Ndijej30/10/20074.97 MB121 herë329 herë4
Tjera > Alb Magji - Baby30/10/20075.38 MB187 herë812 herë2
Tjera > Simon Dedvukaj - Ndahet Zemra Ne dy Pjese30/10/20073.97 MB140 herë389 herë0
Tjera > Erkan Kumanova - Ku ti Gjej30/10/20074.23 MB119 herë288 herë0
Tjera > BB Poqi Armadillo - Me mungon30/10/20074.64 MB109 herë313 herë3
Tjera > Anjeza ft Niku - Ti sdite30/10/20073.73 MB132 herë1515 herë16
Tjera > Noli - Me Tremb26/10/20074.44 MB100 herë109 herë0
Tjera > Kino - Kthehu Loti im26/10/20073.05 MB178 herë212 herë0
Tjera > Joana - Zemren Ndeze26/10/20072.91 MB191 herë1035 herë9
Tjera > Nimon Mushkolaj - Varferia 200706/08/20074.36 MB110 herë284 herë2
Tjera > Danger ft Ab-MC - Sonte jemi bashke 200706/08/20075.71 MB107 herë272 herë0
Tjera > Anila Lilaj - Te dua ty 200706/08/20074.26 MB162 herë698 herë2
Tjera > Njomza Kallaba - Ren per mua 200706/08/20073.24 MB111 herë244 herë48
Tjera > Aurora Halabaku - Harroma Emrin 200721/07/20073.51 MB133 herë1662 herë32
Tjera > Liridona Sinani - Dua te jesh me mua 200721/07/20075.41 MB128 herë754 herë14
Tjera > Corona - Dy lot pikojn 200727/06/20072.75 MB169 herë626 herë2
Tjera > BigToni - Vera 200727/06/20073.24 MB97 herë176 herë0
Tjera > Ariana - Ku je ti 200727/06/20073.19 MB116 herë233 herë0
Tjera > Arban dhe Alko Top M - Bukuroshe 200727/06/20073.22 MB104 herë234 herë2
Tjera > Adrijana - Ti nuk je për mu 200727/06/20072.87 MB101 herë244 herë2
Tjera > Behare Shala - Ne tren per Perzeren26/06/20072.36 MB409 herë1556 herë6
Tjera > Ariana - Prototip19/06/20072.79 MB109 herë852 herë1
Tjera > Sylvan - S`duhet te jet e veshtire18/06/20074.38 MB96 herë140 herë0
Tjera > Super Nova - S`dua te tjere18/06/20073.91 MB118 herë189 herë1
Tjera > Rona Nishliu - Eja18/06/20072.75 MB122 herë255 herë0
Tjera > Qelbanik - Te pa arsyeshem18/06/20073.51 MB100 herë127 herë0
Tjera > Ngroba - Vetem syt e tu18/06/20073.37 MB108 herë402 herë2
Tjera > Koha - Kur djalli dashuron nje engjell18/06/20073.29 MB146 herë359 herë4
Tjera > Hana - Endrat nuk ndalen kurr18/06/20073.12 MB110 herë238 herë0
Tjera > Genti - Historia e pingpongut18/06/20074.51 MB107 herë221 herë1
Tjera > Evis Tenko - Kercimi i dashuris18/06/20073.52 MB102 herë148 herë0
Tjera > Evis Mula - Te pres dhe bora bie18/06/20073.79 MB115 herë219 herë0
Tjera > Dynamic Style - Tekanjoze RmX18/06/20072.58 MB113 herë182 herë1
Tjera > Don Enio ft. Enxhi - Limonata18/06/20072.97 MB118 herë274 herë2
Tjera > Burn ft. Big Busta - Restart18/06/20073.85 MB112 herë257 herë0
Tjera > Agim Prodani - Kolazh08/03/20074.76 MB166 herë2053 herë1
Tjera > Sajmir Braho - Dua me shume Shqiperine07/03/20073.79 MB165 herë1041 herë5
Tjera > Qemal Kertusha me vajzat - Kolazh07/03/20074.26 MB167 herë809 herë1
Tjera > Kujtim Prodani - E dua vendin tim07/03/20074.03 MB125 herë679 herë0
Tjera > Aferdita Zonja me djemtë - Kolazh07/03/20074.15 MB158 herë5775 herë3
Tjera > Sajmir Braho - Mire se vjen pranvere07/03/20073.22 MB119 herë520 herë1
Tjera > Kujtim Prodani - Ne jemi tre07/03/20073.00 MB177 herë562 herë2
Tjera > Aleksander Lalo - Kolazh07/03/20073.39 MB166 herë997 herë0
Tjera > Sajmir Braho - Dashuria07/03/20073.33 MB132 herë648 herë0
Tjera > Myfarete Laze - Kolazh07/03/20075.43 MB148 herë705 herë0
Tjera > Kujtim Prodani - Shoket07/03/20072.96 MB113 herë514 herë0
Tjera > Sajmir Braho - Gezimin njerezve t`ua shtojme07/03/20072.85 MB110 herë376 herë0
Tjera > Kujtim Prodani - Kenga e marinarit07/03/20074.09 MB183 herë707 herë3
Tjera > Sajmir Braho - Syt e tu07/03/20072.05 MB138 herë825 herë0
Tjera > Kujtim Prodani - Bardhesi07/03/20073.04 MB120 herë516 herë4
Tjera > Anita Take - Ne mes gushes ke nje pike07/03/20071.65 MB176 herë957 herë1
Tjera > Dr Nono - Si Me Pare21/02/20075.09 MB178 herë2163 herë8
Tjera > Burhan Halili - Haroi21/02/20073.62 MB130 herë2382 herë2
Tjera > Mimoza Paraveli - Haroje21/02/20074.01 MB148 herë1849 herë5
Tjera > Burhan Halili - Kutimet e Jetes21/02/20073.36 MB132 herë2847 herë0
Tjera > Selajdin Beqiri - Halima21/02/20072.87 MB457 herë1359 herë0
Tjera > Hareja - Nuk eshte ashtu21/02/20073.51 MB564 herë2827 herë5
Tjera > Ermal Mamaqi - Let`s love16/02/20072.46 MB154 herë313 herë1
Tjera > Resmije Kida - A e din sa shume t`kam dashtë28/01/20075.79 MB208 herë1578 herë31
Tjera > Zinxhirt - Fuck Serbs20/01/20074.89 MB124 herë1175 herë1
Tjera > Naim Abazi - O hajde hajde20/01/20073.31 MB220 herë1384 herë9
Tjera > Lora - Jena Motra20/01/20072.35 MB151 herë1217 herë2
Tjera > Kthjellu - Ky Ankth20/01/20073.92 MB121 herë412 herë0
Tjera > Kema - Nuk jetoj me ne qytet20/01/20072.58 MB108 herë376 herë0
Tjera > I.R - Ti krejt po i kall20/01/20074.32 MB106 herë542 herë0
Tjera > Halime Mani - Do te lutem pa pushim20/01/20073.42 MB153 herë575 herë36
Tjera > Grupi Tung - Zemra ne dysh20/01/20072.75 MB125 herë483 herë0
Tjera > F Tim ft Az-M - Krejt i kallem20/01/20072.07 MB109 herë647 herë0
Tjera > Besimi - Per inati tem20/01/20073.35 MB111 herë655 herë2
Tjera > Vet me the te dua20/01/20073.72 MB180 herë2505 herë4
Tjera > Potpuri - Jena Gezu20/01/20076.23 MB152 herë967 herë0
Tjera > Bani & Crazy Girl - Te Dua20/01/20073.13 MB170 herë1678 herë1
Tjera > Valamala - Përallë me tupan20/01/20072.96 MB127 herë889 herë15
Tjera > Tung - Dilema20/01/20073.51 MB96 herë401 herë0
Tjera > Emine Hasimi - Dada eshte e bute25/12/20063.58 MB151 herë2190 herë4
Tjera > Zana Paloja - Kthehu përsëri25/12/20063.06 MB169 herë1222 herë14
Tjera > Teuta Gerbovci - Kodi i zemres25/12/20063.62 MB215 herë1147 herë3
Tjera > Emine Hasimi - Midis Ballit25/12/20063.77 MB134 herë1150 herë4
Tjera > Coast 2 Coast - Bajram Curri25/12/20063.74 MB120 herë1910 herë1
Tjera > Misterioz - Studentja25/12/20063.27 MB126 herë1145 herë1
Tjera > Ekrem Gjata - Shqipetare25/12/20063.94 MB118 herë1485 herë1
Tjera > Valon ft Brahimi - Mos me provoko25/12/20063.08 MB108 herë924 herë0
Tjera > WNC - Se K`si je ti25/12/20063.45 MB128 herë1489 herë1
Tjera > Eliminimi - Luje Qike25/12/20063.28 MB142 herë1273 herë0
Tjera > Prenton Voka - Bombonce25/12/20063.55 MB101 herë716 herë0
Tjera > Nazmije Dashulovci - Per ty rrah ty kjo zemra ime25/12/20063.74 MB112 herë846 herë0
Tjera > Visar Peja - Shoqëria e vjetër25/12/20063.28 MB123 herë759 herë0
Tjera > Prishtina dhe Tini - Dadushe25/12/20062.81 MB133 herë937 herë6
Tjera > Ymer Bajrami - Mos e helmo ti dashurine25/12/20063.94 MB184 herë1236 herë4
Tjera > Irena - Mysafir qëllova25/12/20063.08 MB106 herë677 herë0
Tjera > Visar Peja - Bardh e zi25/12/20063.47 MB127 herë688 herë1
Tjera > Prishtina dhe Tini - Kalle kalle25/12/20065.23 MB146 herë1216 herë5
Tjera > Corona - Potpuri25/12/20069.31 MB248 herë1547 herë0
Tjera > Sejdi Sejdiu - Në këto vende25/12/20063.06 MB105 herë929 herë2
Tjera > Vellezerit Krasniqi - Shoke te dashtun25/12/20063.23 MB167 herë2585 herë2
Tjera > Valmir Delija - Qike, Qike21/12/20063.44 MB205 herë2732 herë3
Tjera > Murat Gjoniku - Vallezojme Se Bashku21/12/20063.83 MB219 herë1706 herë0
Tjera > Duo Tropicana - Te Pa Fatet21/12/20063.65 MB118 herë1163 herë0
Tjera > Halil Bilalli - Vajzë e bukur21/12/20063.95 MB203 herë2167 herë9
Tjera > Roy - Femer e Nxeht20/12/20064.04 MB120 herë307 herë0
Tjera > Rona - Shenja20/12/20063.41 MB125 herë913 herë2
Tjera > Mili - Loja mbaroi20/12/20063.26 MB118 herë264 herë1
Tjera > Jani Meda - Vetem nje her20/12/20063.13 MB119 herë359 herë1
Tjera > Besiana Kertusha - Dhe mbetet nje Imazh20/12/20063.66 MB189 herë297 herë0
Tjera > Gjyksi - Shkupi15/09/20065.44 MB123 herë1779 herë4
Tjera > Koktell05/08/20063.01 MB133 herë2104 herë0
Tjera > Alberti - Të du, s`të du05/08/20063.23 MB129 herë1200 herë0
Tjera > Buli Gong - Gostivar f**king city05/08/20062.99 MB132 herë1149 herë1
Tjera > Anjeza, Niku dhe 2die4 - Më ngadal05/08/20063.44 MB148 herë1768 herë3
Tjera > Motrat Kryeziu - Nje bahce me portokalle20/07/20063.01 MB223 herë2273 herë1
Tjera > Hysni Klinaku - S`pytka shpirti20/07/20064.27 MB191 herë1939 herë4
Tjera > Xhema - Eh Mori Lulije11/07/20063.51 MB156 herë2729 herë0
Tjera > Nezir Voka - Lumja Nana11/07/20063.31 MB213 herë2834 herë7
Tjera > Liza Vllashi - Shamia E Beqarit11/07/20063.36 MB181 herë2430 herë0
Tjera > Amet Limani - Se Pari Here11/07/20063.50 MB127 herë2198 herë2
Tjera > Amet Limani - Dasma E Nipit Sot Ka Fillu11/07/20065.39 MB209 herë4213 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!