AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Altin Shira

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Altin Shira > Ah moj zemër20/04/20103.69 MB988 herë478 herë0
Altin Shira > Jo nuk mundem, jo20/04/20104.36 MB612 herë282 herë0
Altin Shira > Aman o Zot05/06/20086.91 MB562 herë3252 herë9
Altin Shira > S`dua të mbetem vetëm30/10/20073.84 MB295 herë861 herë1
Altin Shira > Xhan moj Trendeline12/09/20063.10 MB436 herë2757 herë1
Altin Shira > S`dua te mbetem i vetem12/09/20063.86 MB309 herë4399 herë3
Altin Shira > Potpuri e Shqiperise se mesme12/09/20067.71 MB403 herë2067 herë0
Altin Shira > Per nje kafe (Me Rovena Stefen)12/09/20063.26 MB509 herë4567 herë6
Altin Shira > Me te mire se ty nuk gjen12/09/20063.48 MB344 herë2226 herë1
Altin Shira > Me ke zene ne ark12/09/20062.49 MB272 herë1804 herë0
Altin Shira > Luje vallen pak per mu12/09/20063.03 MB452 herë3304 herë3
Altin Shira > Lexo me zemren tende12/09/20061.94 MB319 herë3503 herë3
Altin Shira > Cun si une s`ke me gjet12/09/20063.03 MB449 herë5035 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!