AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rifat Berisha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rifat Berisha > Kur jom kan ni vakt i ri01/08/20123.86 MB331 herë180 herë0
Rifat Berisha > Boll e mirë në ato shpate01/08/20123.28 MB280 herë95 herë0
Rifat Berisha > Vëllezërit Maraj10/07/20106.42 MB667 herë337 herë0
Rifat Berisha > Skender Maraj10/07/20109.60 MB399 herë161 herë0
Rifat Berisha > Selman Lokaj10/07/20107.73 MB410 herë182 herë0
Rifat Berisha > Po ku je Anton Qeta10/07/20105.99 MB476 herë240 herë1
Rifat Berisha > Një bardhoke10/07/20107.92 MB460 herë177 herë1
Rifat Berisha > I pa harruar Ymer Berisha10/07/201016.05 MB421 herë188 herë0
Rifat Berisha > Dëshmori Afrim Gjuraj10/07/20108.23 MB379 herë138 herë1
Rifat Berisha > Boll e mir në at shpat10/07/20104.77 MB491 herë265 herë0
Rifat Berisha > Anton Qeta burr Kosovar10/07/20104.01 MB386 herë171 herë0
Rifat Berisha > Pavarsia30/12/20073.97 MB560 herë7875 herë57
Rifat Berisha > Vesel Bejte Nebihu12/09/20064.16 MB432 herë2292 herë9
Rifat Berisha > Ti je vet pranvere12/09/20063.63 MB440 herë2428 herë3
Rifat Berisha > N`qaf T`Morines (Fisnik Salihi)12/09/20065.00 MB570 herë2746 herë4
Rifat Berisha > Mos harro Kosove12/09/20062.49 MB615 herë3913 herë7
Rifat Berisha > Lahuta12/09/20065.42 MB576 herë3898 herë34
Rifat Berisha > Kullat e Dukagjinit12/09/20065.05 MB622 herë3896 herë16
Rifat Berisha > Jeton kenga per buze t`Drinit12/09/20062.53 MB500 herë2495 herë4
Rifat Berisha > Hysni Jetullahu12/09/20064.05 MB436 herë1454 herë6
Rifat Berisha > Dr. Xhevat Gashi12/09/20063.78 MB440 herë1706 herë1
Rifat Berisha > Demush Mavraj12/09/20064.62 MB346 herë2274 herë4
Rifat Berisha > Çohu Malesi (Hisen Arifi)12/09/20064.81 MB496 herë4444 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!