AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > P > Poni

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Poni > Dr Flori - Të ndarë01/08/20123.29 MB325 herë179 herë0
Poni > Bëja fora30/07/20124.49 MB244 herë151 herë0
Poni > Vjosa - Lumi i këngës02/08/20103.37 MB888 herë684 herë1
Poni > Trak ma bëri zemra02/08/20103.56 MB581 herë547 herë0
Poni > Sahatin që humba02/08/20102.86 MB450 herë419 herë0
Poni > Një sekond02/08/20103.29 MB535 herë643 herë0
Poni > Kush mbeti moj nano02/08/20104.44 MB444 herë444 herë0
Poni > Fjala ime është kënga02/08/20104.44 MB609 herë519 herë1
Poni > Do marr djal nga Laberia02/08/20103.63 MB491 herë454 herë1
Poni > Deti hesht02/08/20103.71 MB444 herë480 herë0
Poni > Një sekond27/07/20103.21 MB463 herë434 herë1
Poni > Cobanke21/04/20103.08 MB599 herë477 herë0
Poni > Jap e jap21/04/20105.17 MB508 herë460 herë1
Poni > Laj fustanin06/09/20076.25 MB378 herë2815 herë8
Poni > Ju bu bu, te keqen e06/09/20075.63 MB348 herë1810 herë3
Poni > Hape deren oo06/09/20077.09 MB340 herë1285 herë6
Poni > E lum moj kush i ka06/09/20072.90 MB345 herë1307 herë0
Poni > Dale moj dale06/09/20076.40 MB435 herë2130 herë1
Poni > Baluket e Ballit06/09/20075.59 MB342 herë1241 herë0
Poni > As po, as jo06/09/20075.77 MB359 herë1568 herë2
Poni > Si trendafil18/06/20074.16 MB677 herë5316 herë21
Poni > Thashethëmet12/09/20063.88 MB327 herë2052 herë1
Poni > E kam unë, e ke ti12/09/20062.79 MB402 herë3420 herë6
Poni > Te harrova12/09/20063.07 MB303 herë2339 herë1
Poni > Shpirti im12/09/20063.52 MB437 herë5250 herë11
Poni > Moj buzeplasur12/09/20062.49 MB351 herë1602 herë0
Poni > Moj mike12/09/20062.85 MB392 herë1560 herë0
Poni > Hiqu ti more lanet12/09/20063.23 MB488 herë2034 herë0
Poni > Me Llaja12/09/20062.76 MB314 herë1509 herë0
Poni > Naten 0 Vetem 012/09/20063.37 MB322 herë1968 herë1
Poni > Dashuria Labe12/09/20063.45 MB429 herë4538 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!