AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Këngë humoristike

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Këngë humoristike > Mixha Bib dhe Lazgushi - S`ka ma hite20/04/20104.85 MB927 herë484 herë0
Këngë humoristike > Rrahim Struja feat Dj Cimi - Hej shaci28/07/20083.65 MB628 herë1253 herë5
Këngë humoristike > Vala Mala - Lasgushi - Gurbeti28/07/20084.65 MB969 herë2598 herë11
Këngë humoristike > Vala Mala - Shumaheri Numri shtat28/07/20086.28 MB353 herë1275 herë0
Këngë humoristike > Vala Mala - Moleri dhe Jalldezja28/07/20089.81 MB395 herë1412 herë4
Këngë humoristike > Vala Mala - Asllani dhe Starrabaja28/07/20083.91 MB314 herë1065 herë1
Këngë humoristike > Mixha Bib - Pavarsia28/03/20087.47 MB354 herë1001 herë5
Këngë humoristike > Katunari me femen24/01/20081.94 MB783 herë7133 herë40
Këngë humoristike > ValaMala - Ethet 200811/01/20082.53 MB273 herë1648 herë13
Këngë humoristike > Ramushi - Gëzuar me tupan11/12/20071.69 MB323 herë3387 herë21
Këngë humoristike > Përallë me tupan - Lasgushi dhe Ramushi07/12/20072.71 MB323 herë1446 herë18
Këngë humoristike > Cima - Du mu myt30/10/20072.93 MB439 herë686 herë0
Këngë humoristike > Rozana feat Gjini - Hiti15/09/20063.48 MB385 herë6059 herë3
Këngë humoristike > O sa kam qenin e mire15/09/20061.55 MB489 herë6274 herë6
Këngë humoristike > Kafu Mc feat. Mr.Trodon - Oh sa Pulen e mire (mbi 18 vjet)15/09/20067.92 MB490 herë8713 herë8
Këngë humoristike > Hija e jetes duke u tallur ne mikrofon15/09/20063.21 MB368 herë6629 herë3
Këngë humoristike > Gezim Nika - Humoristike12/09/20064.85 MB617 herë5510 herë7
Këngë humoristike > Tallava me Mister-X (Special Edition)27/08/20069.24 MB585 herë10111 herë12

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!