AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mad Lion

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mad Lion > Vul me gjak21/06/20114.02 MB172 herë80 herë0
Mad Lion > DaKey - Ta jepi ni pallom06/05/20114.19 MB131 herë62 herë0
Mad Lion > Anonimos - I dashuri President12/03/20116.34 MB248 herë118 herë0
Mad Lion > Ta blej nje akullore27/12/20072.83 MB218 herë3780 herë23
Mad Lion > Mos m`thuj (feat Speya) 200727/06/20074.01 MB127 herë2082 herë6
Mad Lion > Lyrical Son - Kceni me mu20/01/20074.48 MB89 herë678 herë0
Mad Lion > Gabimet gjate inçizimeve27/08/2006236.22 KB78 herë1256 herë1
Mad Lion > Outro27/08/2006388.00 KB64 herë628 herë1
Mad Lion > Legs up (feat Lyrical Son)27/08/20062.70 MB82 herë1234 herë1
Mad Lion > Bounce27/08/20063.18 MB91 herë1320 herë1
Mad Lion > Leyla (feat Shpat Kasapi)27/08/20062.78 MB179 herë2242 herë3
Mad Lion > Ciao27/08/20063.15 MB123 herë1303 herë3
Mad Lion > Rram, rram27/08/20063.27 MB114 herë1156 herë0
Mad Lion > Interluded27/08/2006672.00 KB59 herë580 herë0
Mad Lion > Tre shqiptar joint po pijnë27/08/20063.39 MB147 herë1422 herë5
Mad Lion > Thire krejt mahallen27/08/20063.62 MB112 herë1061 herë0
Mad Lion > Vec edhe një herë27/08/20063.07 MB400 herë2719 herë16
Mad Lion > Gel Burda27/08/20062.88 MB256 herë3160 herë3
Mad Lion > 200 Km ne orë27/08/20063.18 MB164 herë2084 herë3
Mad Lion > Spe marr vesh (feat Genc)27/08/20063.20 MB107 herë1245 herë0
Mad Lion > Chicko27/08/20063.43 MB132 herë1531 herë3
Mad Lion > Krejt mahalla n`disko (feat Hekuran Krasniqi)27/08/20063.15 MB143 herë4527 herë4
Mad Lion > Intro27/08/2006480.00 KB74 herë461 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!