AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Don Arbas

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Don Arbas > Loco - Party up23/02/20113.65 MB272 herë185 herë0
Don Arbas > Loco - Biatch17/08/20083.72 MB194 herë1195 herë3
Don Arbas > Edhe me mu edhe me ata (feat Simpatico)27/08/20063.29 MB139 herë1703 herë0
Don Arbas > Biach (feat Luan)27/08/20063.72 MB93 herë1990 herë4
Don Arbas > Don`s (feat Don Pizhi)27/08/20063.94 MB125 herë2334 herë9
Don Arbas > Deshir pa meshire (feat Arta Bajrami)27/08/20062.62 MB152 herë2220 herë5
Don Arbas > Vetem m`le27/08/20063.44 MB98 herë1138 herë0
Don Arbas > Star hala pa dal27/08/20063.87 MB104 herë946 herë1
Don Arbas > Haj ti se ka Zot27/08/20063.07 MB123 herë1897 herë4
Don Arbas > Grahja me tonden27/08/20063.06 MB86 herë1106 herë0
Don Arbas > Ajo27/08/2006159.53 KB98 herë2145 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!