AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > System BNG

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
System BNG > Afrim Muçiqi - Dora ma e fortë06/08/20073.01 MB47 herë663 herë1
System BNG > Artina (Remix)17/08/20063.97 MB21 herë1442 herë0
System BNG > BnG Party (RmX)17/08/20063.84 MB32 herë665 herë0
System BNG > Artina17/08/20063.40 MB43 herë1014 herë0
System BNG > BnG Party17/08/20063.75 MB29 herë664 herë0
System BNG > Celik qendro17/08/20063.93 MB12 herë574 herë0
System BNG > I need a girl17/08/20063.25 MB15 herë708 herë1
System BNG > PR-TR Metropol17/08/20063.64 MB23 herë545 herë0
System BNG > Pertej syve tu17/08/20063.25 MB26 herë523 herë0
System BNG > Podrumi jem17/08/20063.69 MB15 herë521 herë0
System BNG > Shum nxet17/08/20063.20 MB36 herë650 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!