AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vesa Luma

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vesa Luma > 24 orë13/03/20132.96 MB148 herë58 herë0
Vesa Luma > Gurrë dhe këngë01/02/20134.46 MB98 herë51 herë0
Vesa Luma > Endri Prifti - Kur xhirohej një film01/02/20134.69 MB75 herë31 herë0
Vesa Luma > Të kam dashur shumë09/10/20123.12 MB198 herë128 herë0
Vesa Luma > Ti po don23/06/20113.59 MB630 herë679 herë0
Vesa Luma > Amanet26/04/20103.32 MB1007 herë2212 herë5
Vesa Luma > Turi - Eja17/08/20083.20 MB360 herë4304 herë35
Vesa Luma > Ik kur te le une28/07/20083.05 MB415 herë6159 herë33
Vesa Luma > Te kam dashur shume28/03/20083.24 MB346 herë6863 herë48
Vesa Luma > Nuk mundem28/03/20083.54 MB221 herë1862 herë5
Vesa Luma > Luaj28/03/20083.91 MB302 herë1860 herë2
Vesa Luma > Jemi dhe sjemi28/03/20083.32 MB427 herë2619 herë12
Vesa Luma > Gabuam te dy28/03/20083.67 MB208 herë1410 herë8
Vesa Luma > Edhe per mua do te kete nje zemer28/03/20083.30 MB339 herë4478 herë38
Vesa Luma > Babai28/03/20083.83 MB190 herë804 herë4
Vesa Luma > Rona Nushliu dhe Teuta Kurti - Potpuri flakaresha30/12/200712.52 MB195 herë1698 herë4
Vesa Luma > Flakareshaa30/12/20073.56 MB197 herë1014 herë1
Vesa Luma > Ex Relax - feat Gentz nga Etno Engjujt27/12/20075.27 MB233 herë3035 herë35
Vesa Luma > Me shumë 200727/06/20073.41 MB169 herë1647 herë0
Vesa Luma > Odeta - Nese sme njeh09/08/20063.73 MB165 herë4591 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!