AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Sadik Krasniqi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Sadik Krasniqi > Nja dy djeme02/08/20063.48 MB170 herë2861 herë0
Sadik Krasniqi > Thret Kosova02/08/20062.59 MB101 herë3021 herë0
Sadik Krasniqi > Mos t`ja lame tokat serbise02/08/20064.18 MB110 herë3816 herë0
Sadik Krasniqi > Në derase te vdekut02/08/20062.74 MB75 herë2636 herë0
Sadik Krasniqi > Skenderbeut02/08/20062.29 MB51 herë2160 herë0
Sadik Krasniqi > Maje Frasherit02/08/20063.84 MB58 herë2273 herë0
Sadik Krasniqi > Ali Hoxha02/08/20064.35 MB81 herë4456 herë1
Sadik Krasniqi > Per Kosoven ja sot ja kurre02/08/20063.25 MB75 herë2767 herë0
Sadik Krasniqi > Kënga e Recakut02/08/20062.85 MB114 herë4053 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!